Programy partnerskie – czym są?

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Programy partnerskie – czym są?

W tym artykule postaram się w prosty sposób wyjaśnić czym są programy partnerskie.

Po raz pierwszy o programach partnerskich przeczytałem w książce, którą napisał Mark Anastasi. Ta książka to „Laptopowy Milioner”.

Laptopowy Milioner

Laptopowy Milioner

Programy partnerskie (PP) to narzędzie internetowego marketingu, w którym organizatorem jest sklep online, zaś uczestnikami są partnerzy. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora – w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

Taką definicję znajdziecie w sieci, ja natomiast wyjaśnię Wam na czym to polega w praktyce.

Co to oznacza w praktyce?

Mówiąc w skrócie – programy partnerskie pozwalają Ci odpalić swój biznes w Internecie bez żadnego wkładu, a jedyne co poświęcasz, to swój wolny czas. Z całą pewnością nie będzie to czas stracony na bezproduktywne przeglądanie głupot w Sieci, lecz działanie dające realny zysk. Przede wszystkim nie musisz mieć firmy by zacząć zarabiać dzięki programom partnerskim – możesz zacząć jako osoba fizyczna. Jedyny koszt jaki Cię czeka, to opłata za Internet, którą i tak ponosisz co miesiąc. Tego właśnie uczę moich partnerów w projekcie Ekspert Afiliacji.

Ile można zarobić?

Jeżeli będziesz traktować programy partnerskie jako dodatkowy zarobek, to zarobek będzie wyglądał jak dodatkowy. Jednak jeśli się poświęcisz, to zarobki mogą być nieograniczone. W regulaminie programów partnerskich jest zakaz podawania dokładnych kwot prowizji za polecony produkt, ale mogę Ci zdradzić, że średnie wynagrodzenie za każdy polecony produkt w programach partnerskich, w których ja działam, wynosi 65 zł. Miesięcznie moi partnerzy zarabiają średnio od 5 do 8 tys. zł, dzięki czemu mogli zwolnić się z etatu. Opinie moich partnerów przeczytasz tutaj>

Przykładowe wynagrodzenie z programów partnerskich - Łukasz Cichocki

Przykładowe wynagrodzenie z programów partnerskich – Łukasz Cichocki

Programy partnerskie – dla kogo?

Blogerzy, specjaliści SEO, eksperci, posiadacze baz mailingowych i influencerzy nie są jedynymi grupami mogącymi zarabiać dzięki programom partnerskim. Jeśli nie jesteś specjalistą, ale masz grono odbiorców – przyjaciół czy użytkowników, którym możesz zaproponować wybrane przez siebie produkty, to powinieneś chociaż liznąć temat.

Plusy programów partnerskich

+ Zarabiasz bez wkładu, ponieważ jedynym kosztem jest opłata za Internet, którą i tak uiszczasz co miesiąc.
+ Zarabiasz z dowolnego miejsca na świecie – z domu lub jeśli lubisz podróżować, możesz pracować z każdego miejsca, gdzie masz dostęp do Internetu.
+ Dzięki programom partnerskim możesz odpalić swój biznes online bez konieczności zatrudniania kadry pracowników.

Minusy programów partnerskich

– Długi czas oczekiwania na pierwszą wypłatę (w niektórych przypadkach nawet miesiąc)

Programy partnerskie pozwalają zarabiać z dowolnego miejsca na Ziemi!

Programy partnerskie pozwalają zarabiać z dowolnego miejsca na Ziemi!

Co jeśli nie umiem polecać?

Dobra wiadomość jest taka, że programy partnerskie dają Ci możliwość zarobienia nawet 2 000 zł bez polecania! Jest to jedna z cech dobrego programu partnerskiego, na którą powinieneś zwrócić uwagę wybierając program partnerski. Inne cechy na które powinieneś zwrócić uwagę to przejrzystość panelu, wysokość prowizji oraz próg wypłaty wynagrodzenia na Twoje konto bankowe.

Podsumowując

Programy partnerskie są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących spróbować swoich sił w zarabianiu przez Internet. Nie wymagają żadnego wkładu na start, a jedyne co poświęcasz to swój wolny czas.

Aby otrzymać wyselekcjonowane informacje dotyczące działania w programach partnerskich dołącz do Systemu Ekspert Afiliacji>>