Money2Money, czyli jak zarabiać w internecie dzięki programom partnerskim

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Zarabianie w Internecie wydaje się być czymś niemożliwym, tymczasem dla wielu osób to właśnie działania podejmowane w sieci stanowią podstawowe źródło dochodu. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o sprzedaż bezpośrednią produktów, ale przede wszystkim o przystąpienie do programu partnerskiego Money2Money. Na czym dokładnie polega współpraca i jakie zyski można dzięki niej osiągnąć?

Jak funkcjonuje Money2Money?

Istotą funkcjonowania programu partnerskiego Money2Money jest polecanie innym osobom produktów finansowych. Nie chodzi jednak o to, aby je sprzedawać – tym bowiem zajmują się przedstawiciele handlowi bądź innego rodzaju pośrednicy. Zadaniem osoby, która chce zarabiać w sieci, jest rekomendowanie konkretnego rozwiązania, na przykład poprzez swoją stronę internetową, blog czy różnego typu kanały komunikacyjne. Zarabiać dzięki programowi partnerskiemu Money2Money można na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na zarejestrowaniu się na platformie oraz polecaniu wybranych produktów. Drugim sposobem jest dokonanie rejestracji, a następnie polecanie nowych partnerów. I w jednym, i w drugim przypadku można osiągnąć zadowalające zyski, w zależności od stopnia zaangażowania.

Łukasz Cichocki - TOP Wydawca Programu Partnerskiego Money2Money

Łukasz Cichocki – TOP Wydawca Programu Partnerskiego Money2Money

„Do Programu Partnerskiego Money2Money poleciłem bezpośrednio ponad 3 tys. partnerów, z których większość zbudowała swoje zespoły liczące setki osób. Struktura, którą zapoczątkowałem sięga już blisko 100 tys. osób! Nie było by to możliwe, gdyby nie S.Y.S.T.E.M Ekspert Afiliacji, dzięki któremu zarabianie w m2m jest dziecinnie proste i z którego wszyscy korzystamy.” ~ Łukasz Cichocki

Money2Money do kogo skierowana jest oferta?

Wydawałoby się, że aby polecać produkty o charakterze finansowym, trzeba posiadać dużą wiedzę w tej materii oraz pewnego rodzaju doświadczenie w pracy z nimi. Rzeczywiście, rynek produktów finansowych stale się rozrasta, a zrozumienie istoty funkcjonowania niektórych z nich jest trudne. Niemniej jednak warto mieć na uwadze, że osoby fizyczne czy przedsiębiorcy bardzo często korzystają z prostych narzędzi finansowych, takich jak kredyty, pożyczki czy ubezpieczenia. Dlatego też, aby współpracować z Money2Money, wcale nie trzeba być ekspertem w dziedzinie finansów. O wiele bardziej pożądana jest umiejętność sprawnego poruszania się po sieci. Przydatna jest także umiejętność nienachalnego promowania produktu oraz doboru odpowiednich słów, tak aby zaciekawić potencjalnego klienta. Dzięki Money2Money mogą zarabiać:

 • osoby posiadające własne strony internetowe,
 • blogerzy,
 • influencerzy,
 • posiadacze baz mailingowych,
 • specjaliści do spraw SEO,
 • osoby, które chciałyby polecać produkty finansowe znajomym czy rodzinie.

Ile można zarobić z Money2Money?

Zarobki z Programu Partnerskiego m2m - Łukasz Cichocki, Ekspert Afiliacji

Zarobki z Programu Partnerskiego m2m – Łukasz Cichocki, Ekspert Afiliacji

Każdy, kto rozważa przystąpienie do programu Money2Money, zapewne zastanawia się, ile tak naprawdę można dzięki niemu zarobić? W rzeczywistości zarabianie w sieci dzięki programom partnerskim może stanowić główne bądź dodatkowe źródło dochodów. Wszystko zależy od zaangażowania oraz pomysłowości osoby, która podejmie się współpracy. Rozliczenia dokonywane są bowiem na podstawie konkretnych działań, jakie podejmie odbiorca tekstu czy linku. Głównym celem jest oczywiście to, aby zakupił on reklamowany produkt. Niemniej jednak partnerzy cenią również inne zachowania klienta, na przykład zapisanie się do newslettera. Podstawowym zadaniem promującego jest więc ciekawe, lecz zarazem nienachalne przedstawienie produktu. W im bardziej niebanalny sposób zostanie on zaprezentowany, tym większa szansa, że klient będzie chciał zakupić dany produkt. Dlatego też zarobki zależą właśnie od kreatywności i chęci. Im więcej produktów w danym czasie zostanie wypromowanych, tym więcej można zarobić. Z drugiej jednak strony przystąpienie do programu może być dodatkowym sposobem na zarobek, w zależności od ilości czasu, jaki można poświęcić na promocję.

Mądry sposób na zarabianie w sieci

Przystąpienie do programu Money2Money to mądry sposób na to, aby zacząć zarabiać w sieci. O produktach można bowiem wspominać, pisząc notatkę blogową czy umieszczając wpis na stronie internetowej. Promotor powinien jedynie pobieżnie zapoznać się z danym produktem, o którym pisze lub mówi. Nie musi posiadać wiedzy eksperckiej, nie musi również zajmować się sprzedażą bezpośrednią, która nie zawsze przynosi oczekiwane przez niego rezultaty. Promować można różnego rodzaju finansowe, na przykład:

 • kredyty,
 • konta osobiste,
 • ubezpieczenia,
 • pożyczki pozabankowe,
 • karty kredytowe.

W praktyce o każdym z tych produktów większość osób posiada pewnego rodzaju wiedzę, która wynika z doświadczeń życiowych, a niekoniecznie samej teorii. Dzięki temu o wiele łatwiej jest promować dany produkt i podkreślać jego zalety. Kluczem do sukcesu jest bowiem zrozumienie, jak dokładnie od działa, jakie korzyści przynosi oraz kto może zostać jego potencjalnym odbiorcą. Przystąpić do programu Money2Money można w dowolnie wybranym momencie. W tym celu nie trzeba dopełniać wielu, skomplikowanych formalności – wystarczy tylko zarejestrować się. Partnerami mogą zostać osoby fizyczne, które posiadają konto bankowe – to właśnie za jego pomocą następuje rozliczenie. Co istotne, polecający nie musi prowadzić działalności gospodarczej ani tym samym księgowości. Do jego obowiązków nie należy również obsługa klienta czy utrzymanie sieci dystrybucyjnej. Pełni on rolę pośrednika pomiędzy potencjalnym klientem, a firmą, która sprzedaje dane produkty finansowe.