Cała prawda o MoneyGenius

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Cała prawda o MoneyGenius

MoneyGenius

MoneyGenius – logo

Cała prawda o MoneyGenius

Cała prawda o MoneyGenius. Po pierwsze, zawsze fascynowała mnie sztuka sprzedaży. W skrócie, swoje pierwsze kroki stawiałem na platformie Allegro, ponadto czytałem wiele książek ze sprzedaży i marketingu, a zdobytą wiedzę od razu testowałem w praktyce. Szło mi to coraz lepiej, a zatem z tego powodu wreszcie podjąłem decyzję o otwarciu własnego sklepu internetowego. Więc odpowiednio w ostatnim kwartale 2017 roku wybrałem się do biblioteki uniwersyteckiej UMK po stos książek w stylu „Sklep internetowy od A do Z”. Wśród wielu książek na półce, 1 pozycja szczególnie zwróciła moją uwagę. Była to książka napisana przez Marka Anastasiego, zatytułowana „Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci”. Nie ukrywam, że skusiła mnie okładka.

Mark Anastasi - Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci

Mark Anastasi – Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci

Laptopowy Milioner

Cała prawda o MoneyGenius Choć książka nie traktowała o sklepie internetowym, to przeczytałem ją z wypiekami na twarzy. Ta książka otworzyła mi jeszcze bardziej oczy na nieograniczone możliwości zarabiania dzięki potędze Internetu. Jako geniusz dynamo potrafię mieć 3 nowe pomysły na biznes dziennie. Ponieważ każdy rozdział książki poświęcony jest innemu sposobowi zarabiania przez Internet, to z każdym kolejnym rozdziałem miałem chęć otwierać zupełnie nowy, inny biznes. Jeden z opisanych sposobów zarabiania absolutnie mnie zafascynował. Chodzi oczywiście o programy partnerskie. Od razu po przeczytaniu ostatniej strony, otworzyłem swojego laptopa. W skrócie wziąłem się za swój własny biznes w oparciu o programy partnerskie. To była końcówka 2017 roku. Jak się domyślacie, baśniowo opisany w książce sposób prowadzenia biznesu + mój brak doświadczenia w programach partnerskich sprawiły, że kontakt z rzeczywistością był bolesny. Co prawda koniec końców wyszedłem na tym na zero, mimo wszystko nie poddałem się.

Pisz PRIV!

Na początku stycznia 2018 roku zobaczyłem na jednej z grup sprzedażowych na Facebooku ogłoszenie: „Dorób sobie 2000 zł w domu, pisz PRIV!”. Z tą intencją napisałem „PRIV!” i tym samym jako jeden z pierwszych uczestników rozpocząłem projekt MoneyGenius. Co było dalej? Zaangażowałem się w ten projekt na maxa, podsumowując osiągnąłem w nim szczyt. Dodatkowo zarobiłem masę pieniędzy i co najważniejsze stałem się człowiekiem wolnym finansowo. Teraz Twoja kolej!

Łukasz Cichocki - MoneyGenius

Łukasz Cichocki – MoneyGenius

DZIĘKI PROJEKTOWI MONEYGENIUS BĘDZIESZ MÓGŁ:

  • ZMIENIĆ SWÓJ STYL ŻYCIA I W REZULTACIE ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET
  • ZACZĄĆ KONKRETNIE BUDOWAĆ DOCHÓD PASYWNY I OSIĄGNĄĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ
  • ZMNIEJSZYĆ ZADŁUŻENIE LUB SIĘ GO POZBYĆ!
  • POZWOLIĆ SOBIE NA WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI
  • POSIADAĆ CZAS WOLNY DLA RODZINY
  • PODRÓŻOWAĆ PO ŚWIECIE

CZYM JEST PROJEKT MONEYGENIUS

PROJEKT ZBUDOWANY JEST Z 11 ETAPÓW, W KAŻDYM OTRZYMUJESZ:
  • NAGRANIA VIDEO Z DOKŁADNYMI INSTRUKCJAMI
  • PONADTO INSTRUKCJE JAK WYKONYWAĆ ETAP W POSTACI PISEMNEJ
  • PRZEDE WSZYSTKIM GOTOWY PLAN CO MASZ ROBIĆ WRAZ Z WYJAŚNIENIAMI

Na początku działania w projekcie MoneyGenius zarobisz od 500 do 2000 zł. Co ważniejsze przechodząc kolejne etapy Twoje zarobki mogą wynosić nawet 10 000 zł miesięcznie i więcej. Twój start w projekcie MG jest darmowy! Na początku projektu zostaniesz przyjęty przez Eksperta Afiliacji MoneyGenius – Łukasza Cichockiego. Jeśli nie zarobisz pieniędzy w projekcie po przejściu wszystkich etapów – Otrzymasz zapłatę za Twój poświęcony czas – Jednak jest to w 99,9 % niemożliwe, aby nie zarobić. Projekt MG został stworzony po to, aby ludzie, którzy chcą zmienić całkowicie swój styl życia, zaczęli zarabiać pieniądze na przykład 3, 5, 10 tysięcy miesięcznie dzięki potędze Internetu. W konsekwencji projekt został stworzony dla osób, które chcą się uczyć. Szczególnie dla osób mających otwarty umysł na nową wiedzę oraz zaangażowanych i zdeterminowanych do działania. Z uwagi na ten fakt, zapraszam Cię na niesamowitą przygodę i zmianę całego życia!

KTO BĘDZIE TWOIM MENTOREM?

VIP Projektu MoneyGenius - Łukasz Cichocki

VIP Projektu MoneyGenius – Łukasz Cichocki

ŁUKASZ CICHOCKI

Jeden z pierwszych uczestników projektu MG, Ekspert Afiliacji, oraz VIP całego projektu. Już od wielu miesięcy pomaga nowym osobom zarabiać dzięki potędze Internetu. Przede wszystkim zależy mu na ludziach, dlatego wspiera ich aby by od samego początku osiągali satysfakcjonujące wyniki finansowe.

PREZENT!

ebook MoneyGenius

ebook MoneyGenius

Ponadto pragnę Ci sprezentować ebooka MoneyGenius! Uzmysłowi Ci on w rezultacie między innymi wizję projektu, oraz zasady jakie u nas panują.

Książka MoneyGenius

Książka, która wypierze Ci mózg w temacie zarabiania online – podaruję Ci ją ZA DARMO oraz opłacę przesyłkę, gdy dołączysz do mnie w projekcie!

Łukasz Cichocki prezentuje książkę MoneyGenius

Łukasz Cichocki prezentuje książkę MoneyGenius

Zobacz relację z pierwszego spotkania grupy MoneyGenius VIP w Krakowie

Zobacz relację z pierwszego MoneyGenius Business&Pleasure Camp Zakopane 2018

Sprawdź premierowe wydanie klipu MoneyGenius – Ruszamy na Camp!

Wiesz już, jaka jest cała prawda o MoneyGenius. Aby jeszcze lepiej zrozumieć afiliację, zacznij od projektu Ekspert Afiliacji >>