Prawdopodobieństwo trafienia 6 w Lotto

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Prawdopodobieństwo trafienia 6 w Lotto

Prawdopodobieństwo trafienia 6 w Lotto

Prawdopodobieństwo trafienia 6 w Lotto

Wiecie co sobie wmawiają biedni Polacy? „Pieniądze szczęścia nie dają” To akurat jest zabawne. Tragiczne natomiast jest to, że liczą w życiu na szczęście zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Wreszcie zarówno zabawne jak i tragiczne jest to, że licząc na szczęście, a uważając, że pieniądze szczęścia nie dają, idą mimo to zagrać do punktu LOTTO i historia się powtarza.

Ile wynosi prawdopodobieństwo

Prawdopodobieństwo trafienia 6 w Lotto to 1 do 14 milionów. W odniesieniu do tego, bardziej prawdopodobne jest, że założysz firmę, która odniesie sukces i zostaniesz bogaty. Nawet w Polsce! Gdyby ludzie potrafili liczyć to Lotto by upadło. Słyszałem nie raz od znajomych czy rodziny, że na rozpoczęcie działalności musisz mieć najpierw pieniądze, zrobić badanie rynku (a to kosztuje), w ogóle musisz mieć pomysł no a konkurencja, podatki i przepisy cię zjedzą i.. lepiej poszukaj sobie normalnej pracy (to znaczy na etacie za 2000 zł)

Dusza buntownika

W każdym razie postawiłem na swoim i udowodniłem całemu światu, że można zrobić w Polsce biznes bez wkładu pieniędzy, poświęcając jedynie swój wolny czas.

Poznaj moją historię>

Biorąc to pod uwagę,  wiem z własnego doświadczenia, że żeby założyć firmę wcale w pierwszej kolejności nie potrzeba pieniędzy! Trzeba przede wszystkim zmienić swoją mentalność. Rozwiązanie wtedy przyjdzie samo. Na prawdę. Nie wierzysz? W związku z tym zrób prosty test.

Test

Przede wszystkim zamiast wydawać kasę na kupony Lotto, kup 1 książkę. Polecam Ci książkę Roberta Kiyosaki pod tytułem „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. Jestem pewien, że jeśli ją przeczytasz, to chociaż pomyślisz o własnym biznesie, co szczególnie w dzisiejszych czasach jest bezpieczniejsze od pracy na etacie. Jeśli ją przeczytasz i mimo wszystko dalej będziesz grać w Lotto, to gdy trafisz „6” na pewno pomnożysz swoje pieniądze dzięki zdobytej wiedzy. Po prostu spróbuj. Warto. W jaki sposób rozpocząć, oraz skutecznie prowadzić własny biznes, nauczysz się dzięki projektowi MoneyGenius.

MoneyGenius

W skrócie MoneyGenius jest to projekt, który pomógł już setkom osób zmienić swoje życie. W projekcie uczysz się przede wszystkim oszczędzania i zarabiania pieniędzy. Dzięki skutecznym technikom i strategiom, bardzo szybko polepszasz swoją kondycję finansową. Mianowicie, w projekcie otrzymujesz szereg wskazówek i lekcji w jaki sposób zarabiać pieniądze, szczególnie dzięki potędze Internetu. Wszystko to odbywa się poprzez starannie przygotowane materiały video oraz publikacje formatach pdf. W rezultacie, dzięki skutecznemu systemowi działania w programach partnerskich, uczysz się, a z drugiej strony przy tym zarabiasz – tworzy to w pewnym sensie synergię pomiędzy nabywaniem większej świadomości odnośnie pieniędzy jak i grubości Twojego portfela. Podsumowując, dzięki projektowi MoneyGenius, prawdopodobieństwo trafienia 6 w Lotto przestanie mieć dla Ciebie znaczenie.

UWAGA! Nie dołączaj do żadnego biznesu online, jeśli nie poznasz podstaw działania. Wszystkie podstawy zebrałem specjalnie dla Ciebie w jednym miejscu, tworząc System Ekspert Afiliacji >>

Pozdrawiam serdecznie!
Łukasz Cichocki
Ekspert Afiliacji
MoneyGenius