NOW Lifestyle – co to jest?

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

NOW Lifestyle

Link do darmowego przetestowania polskiego odpowiednika NLS (GetResponse)>>

Na wstępie musisz wiedzieć, że NOW Lifestyle to pakiet narzędzi marketingowych, których potrzebujesz. Wśród nich są kreator stron, lista mailingowa, autoresponder, pokój webinarowy i hd wideo sharing. Dodatkowo firma płaci Tobie za polecanie tych wspaniałych narzędzi, dzięki czemu NOW stanowi biznes sam w sobie.

NOW Lifestyle to pakiet narzędzi marketingowych, który dodatkowo pozwala zarobić Resellerom!

NOW Lifestyle to pakiet narzędzi marketingowych, który dodatkowo pozwala zarobić Resellerom

„Jeśli działasz online, to znasz to uczucie, gdy ktoś próbuje Ci wcisnąć swój biznes mówiąc, że jest on „lepszy”. NOW to rozmowa na temat co zrobić byś osiągał jeszcze lepsze wyniki w swoim biznesie. Dostrzegasz już potencjał jaki tu drzemie?” ~ Łukasz Cichocki

Plan-Wynagrodzenia-NOW

Chcąc zarabiać naprawdę duże pieniądze w Internecie, musisz korzystać z szeregu narzędzi marketingowych, które uproszczą Twoją pracę. I tak każdy korzysta z tych narzędzi, płacąc różnym firmom za możliwość korzystania z nich. W NOW ma je wszystkie w jednym miejscu w dodatku w śmiesznie niskiej cenie. A Ty w nagrodę, że podzieliłeś się informacją o NOW ze swoimi ludźmi, otrzymujesz od firmy pieniądze.

Łukasz Cichocki zdobywa czwartą pozycję w planie marketingowym NOW w 17 dni od startu!

Łukasz Cichocki zdobywa czwartą pozycję w planie marketingowym firmy w 17 dni od startu!

„Jeśli jesteś dobry, to rejestrujesz setki albo tysiące ludzi do swojego biznesu. Ale duplikacja jest tam, gdzie nie musisz robić wszystkiego sam. Jeśli wolisz 1% z pracy 100 ludzi, zamiast 100% z pracy własnej, to dzielisz się ze swoją ekipą informacją o NOW. Dzięki temu Twój podstawowy biznes eksploduje, a NOW płaci Tobie za nowych poleconych. To sprawia, że biznes z NOW buduje się sam!” ~ Łukasz Cichocki

Struktura binarna w NLS

Struktura binarna w NLS

Czym jest NOW Lifestyle?

NOW Lifestyle to kompletny zestaw narzędzi do budowania biznesu online oraz lukratywny program partnerski.

„NOW Lifestyle to nie tylko pakiet narzędzi niezbędnych dla każdego przedsiębiorcy z laptopem. To również szansa antykryzysowa dla przedsiębiorców tradycyjnych. Pakiet narzędzi NOW jest prosty w obsłudze i bezproblemowy we wdrożeniu.” ~ Łukasz Cichocki

Link do darmowego przetestowania polskiego odpowiednika NLS (GetResponse)>>

6 korzyści jakie daje Ci NOW:

  1. Kreator Landing Page czyli narzędzie do tworzenia pięknych stron przechwytujących w kilka minut. Dzięki stronie przechwytującej będziesz na automacie rejestrować ludzi do dowolnego biznesu. Dlatego mówię, że niezależnie czy działasz w Programach Partnerskich, MLM, Krypto, Forex czy biznesie tradycyjnym, potrzebujesz tego narzędzia. Ono Ci pozyskuje Klientów nawet wtedy, kiedy śpisz!
  2. Kreator strony wizerunkowej w NOW to najłatwiejszy sposób stworzenia własnej strony internetowej. Zamiast męczyć się z WordPressem, płacić grube tysiące programistom czy wydawać majątek na kursy tworzenia stron internetowych otrzymujesz najbardziej przyjazny kreator stron dla każdego.
  3. HD Video sharing to absolutna konieczność, jeśli działasz online. Reklamy na YouTubie wkurzają Klientów, a udostępnianie treści biznesowych na darmowych portalach jest nieprofesjonalne. Zamiast wydawać extra kasę na Vimeo, korzystaj z NOW!
  4. Pokój webinarowy zastąpi Ci z powodzeniem inne pokoje webinarowe za które wydajesz fortunę oraz ZOOMA, za którego w wersji rozszerzonej również trzeba płacić. Dzięki NOW masz całe centrum dowodzenia biznesami online w jednym miejscu, zamiast rozpraszać się po całej Sieci.
  5. Email autoresponder to zbawienie, które pozwoliło mi żyć życiem o jakim zawsze marzyłem. Najprościej mówiąc jest to narzędzie, które samo odzywa się do Twoich potencjalnych Klientów niezależnie od tego czy masz ich sto, tysiąc czy sto tysięcy. To właśnie autoresponder gwarantuje Ci ogromne zarobki w Internecie.
  6. Świetny program partnerski to taki, który za raz wykonaną pracę płaci dużo, regularnie i do końca życia. NOW Lifestyle tak właśnie płaci!

Jak wygląda plan marketingowy w NOW Lifestyle?

NOW Lifestyle - plan marketingowy

NOW Lifestyle – plan marketingowy

Łukasz Cichocki prowadzi w tabeli najlepszych partnerów na rynku polskim

Łukasz Cichocki prowadzi w tabeli najlepszych partnerów na rynku polskim

Łukasz Cichocki rejestruje do NOW Lifestyle 10 osób dziennie!

Łukasz Cichocki rejestruje do NLS 10 osób dziennie!

Przejrzysty panel wynagrodzeń w NLS

Przejrzysty panel wynagrodzeń w NOW – Łukasz Cichocki

„Do NOW Lifestyle dołączyłem 29 czerwca 2020 roku. W niecałe 2 dni zarobiłem tyle co przeciętny Polak na etacie! Polecam NOW z trzech powodów. Jest to prawdziwe, banalnie proste i każdy może to robić.” ~ Łukasz Cichocki

Podsumowując, NLS to spełnienie marzeń zarówno każdego Network Marketera jak i tradycyjnego przedsiębiorcy który myśli o poszerzeniu swojej działalności o kanały online.

Link do darmowego przetestowania polskiego odpowiednika NLS (GetResponse)>>

Do zobaczenia!