Marka osobista w Sieci

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Marka osobista w Sieci

Jak budować Markę osobistą

Jak budować Markę osobistą

Markę osobistą w Sieci buduje się poprzez opowiadanie swojej własnej historii. Początki, błędy, pierwsze sukcesy. W tej kolejności.

Posłuchaj mojej historii!

Wciąż widzę, jak nowe osoby czekają miesiąc na pierwszą dużą kasę z neta, żeby się nią pochwalić w Social Mediach, bez uprzedniego poinformowania świata o tym, że w ogóle zaczęli przygodę z zarabianiem online.

Wysokie zarobki w MoneyGenius przychodzą z czasem

Wysokie zarobki w MoneyGenius przychodzą z czasem

I po raz kolejny powtarzam, że jest to błąd, bo jeśli nic nie robiłeś w Sieci, lub robiłeś, ale nie poinformowałeś o tym świata i nagle wyskoczysz z fotą grubego hajsu na laptopie, to będziesz nieautentyczny. W najlepszym wypadku ludzie Cię zwyczajnie oleją.

Łukasz Cichocki przed swoim wystąpieniem w Toruniu

Łukasz Cichocki przed swoim wystąpieniem w Toruniu

Gdy zaczynałem swoją przygodę z biznesem internetowym, dzięki cennym radom mojego Mentora, doskonale zdawałem sobie sprawę z tego, jak to funkcjonuje. Nie ukrywałem na początku, że pracowałem jeszcze wtedy na etacie, nie wstydziłem się pierwszej zarobionej stówy z neta (choć była to tylko stówa) Wiedziałem, że nie mając wielkiej kasy na reklamę, jedynie logicznie spinającą się własną historią w sposób organiczny zbuduję silną markę osobistą. Szczerość się opłaciła.

Łukasz Cichocki w willi z basenem

Łukasz Cichocki w willi z basenem

Budowanie marki osobistej w Necie to opowieść, która musi mieć nie tylko rozwinięcie i zakończenie, ale przede wszystkim wstęp. Bez tego, Twoja historia będzie dziurawa, a jak się piszesz tak Cię widzą. Pamiętaj o tym młody Network Marketerze!

Dołącz do projektu Ekspert Afiliacji pod moją ścisłą opieką mentorską i zbuduj silną markę osobistą w Sieci >>