Gdzie ubezpieczenie zdrowotne wykupić

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Zastanawiasz się gdzie ubezpieczenie zdrowotne wykupić?

Gdzie ubezpieczenie zdrowotne wykupić? Najlepiej u Eksperta!

Gdzie ubezpieczenie zdrowotne wykupić? Najlepiej u Eksperta!

https://lukaszcichocki-ubezpieczenia.pl/

Odpowiedź na pytanie gdzie ubezpieczenie zdrowotne wykupić zadaje sobie dzisiaj każdy świadomy Polak!

Po pierwsze chcę Ci powiedzieć, że od prawie trzech lat prowadzę działalność online, w której uczę ludzi jak mogą z powodzeniem ulepszyć swoje życie. Pomagam ludziom zarabiać więcej oraz pokazuję w jaki sposób mogą zabezpieczyć i pomnożyć swój kapitał. Robię to dzięki fachowej wiedzy z zakresu finansów oraz rozwoju osobistego.

Pod moją opieką mentorską kilka tysięcy osób nauczyło się generować dodatkowy dochód, co więcej, tylko przy użyciu telefonu z dostępem do Internetu.

W efekcie, kilkaset osób wyszło z długów, młode mamy odetchnęły z ulgą, a twarze osób ściganych przez komornika rozbłysnęły wreszcie uśmiechem.

Ubezpieczenie to brakujący element układanki

Przez te prawie 3 lata poznałem dziesiątki tysięcy osób z różnych branż internetowych. Sprzedaż, MLM, Programy Partnerskie, Forex, Krypto itd. Wiele branż, wiele firm i setki rozmaitych planów marketingowych, które zakładały wszystko poza jednym: Ubezpieczeniem.

„Kiedy zorientowałem się, że ten incydent dotyczy nie tylko programów partnerskich, ale całej branży, postanowiłem pójść o krok dalej. Poza sferą finansową, postanowiłem zadbać osobiście także o zdrowie i przyszłość osób, które poznałem w Internecie.” ~ Łukasz Cichocki

Łukasz Cichocki - Aviva, Toruń 2020

Łukasz Cichocki – Aviva, Toruń 2020

Gdzie ubezpieczenie zdrowotne wykupić?

Bez wysyłania jakiegokolwiek CV, w konsekwencji udałem się do Avivy i orzekłem, że będę ich Najlepszym Agentem w Polsce. Zdałem Egzamin KNF i otworzyłem kolejną firmę. Wszystko po to, aby osoby, które działają ze mną w biznesach online były spokojne o przyszłość swoją i swoich bliskich.

Jeśli chodzi o opiekę mentorską w biznesie internetowym, znów wyprzedziłem konkurencję o lata świetlne. Moi ludzie wiedzą, że są w najlepszym miejscu w całym Internecie, a ja mam pewność, że robię dobrą robotę!

Ubezpieczenie zdrowotne – dla kogo?

W swojej codziennej pracy oczywiście ubezpieczam każdego. Pozwól mi sobie pomóc i zapewnić Ci pieniądze na każdą ewentualność! Po prostu zgłoś się na rozmowę, a ja zajmę się resztą. Kliknij tutaj>