Gdzie jest haczyk

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

gdzie-jest-haczyk

Gdzie jest haczyk?

Gdzie jest haczyk?

Jeśli interesuje Cię zarabianie dwóch tysięcy złotych miesięcznie online, to nie musisz czytać tego wpisu. Gdybyś szukał gdzieś pracy za najniższą krajową, został zaproszony na rozmowę i spytał przyszłego pracodawcę gdzie jest haczyk, to zdziwiłby się.

Droga do sukcesu wiedzie pod górę!

Przede wszystkim, jeśli będziesz zarabiać 1-2 tys. zł to jest to „normalne”. Nikt Cię za to nie będzie hejtować. Hejt pojawi się gdy zaczniesz zarabiać więcej niż większość.

Jeśli będziesz zarabiać 2-3 tys. zł, zaczną szeptać, że znalazłeś dobrą fuchę.

Jeśli będziesz zarabiać 3-5 tys. zł miesięcznie stwierdzą, że to wujek załatwił Ci pracę w necie. Nie ważne czy Twój wujek jest policjantem, nauczycielem czy mechanikiem.

5-10 tys. zł – będą gadać, że zawsze wyróżniałeś się w szkole. To, że w żadnej szkole nie uczą zarabiania online to mało istotny szczegół. Będą gadać i już.

Przy zarobkach 10-20 tys. zł powiedzą: „starzy mu dali kasę na start”. No fakt, rodzicie kupili mi pierwszego laptopa, za co bardzo dziękuję. Kto kupił sobie swojego pierwszego lapka za własne pieniądze ręka do góry!

Jest w mojej strukturze osoba zarabiająca już 20-30 tys. zł. Ludzie mówią „Na pewno dyma szefową!” Podsumowując krótko, problem w tym, że tu nie ma ani szefa, ani szefowej.

Znam osobiście ludzi zarabiających 30-50 tys. zł. Wiecie co o nich mówią? „PIER****NY ZŁODZIEJ”! „NACIĄGACZ”, „NAGANIACZ”!!! Mówią to osoby, które mają przechlapane w życiu, innymi słowy kredyty, długi, brak kasy i chęci do życia. Podbijają nam zasięg. Cieszmy się, że pracują dla nas za darmo.

Poznałem 2 miesiące temu faceta, który zarabia w necie nawet 80 tys. zł. Zazdrośni wchodzą na jego profil i piszą krótko – „ZŁODZIEJ”. Ależ to konstruktywne. + 1 do zasięgu i blokada. Gratulacje.

Dopiero gdy przekroczysz barierę 100 tys. zł miesięcznie hejt zniknie. To będzie już dla ludzi nienormalne. Niepojęte. Na koniec powiedzą „Dorobił się, ok.”

Podsumowując

Jeśli chcesz osiągnąć w sieci sukces a nie zarabiać marne 2 tys. zł, to musisz się przygotować na wszystkie poziomy hejtu. Hejt czeka Cię na każdym poziomie drogi do sukcesu. To jest ten słynny haczyk, jednak jeśli jesteś w stanie wytrzymać tymczasową utratę statusu społecznego w oczach ignorantów, to będziesz wielki. Hejt nie trwa wiecznie. Hejt jest przejściowy. A na końcu tej drogi czeka na Ciebie wielki skarb – wolność finansowa. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione punkty, przemyśl sobie, czy ważniejsze jest dla Ciebie to co mówią o Tobie inni, czy to co wiesz o sobie sam. W związku z tym, pomyśl czy warto przejmować się pier*******em tych baranów. A ja napiję się zielonej herbaty.

Sprawdź przy okazji ile możesz zarobić współpracując ze mną >>> kliknij tutaj <<<

Pozdrawiam serdecznie!
Łukasz Cichocki
Ekspert Afiliacji
MoneyGenius