Zadbaj o siebie sam!

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Zadbaj o siebie sam!

Łukasz Cichocki radzi: "Zadbaj o siebie sam!"

Łukasz Cichocki radzi: „Zadbaj o siebie sam!”

Dziś z rana zadzwonił do mnie właściciel jednej z firm, mówiąc, że raczej nie wygrzebie się już z tego co się teraz dzieje. Zapytał, czy mógłbym mu pokazać jak działać online. Oczywiście pokazałem, zarobił 500 zł w ciągu pierwszej godziny i będzie działać dalej. Szanuję za ciśnięcie bez wahania. Nie zapytał jednak czy miałbym więcej miejsc do pracy dla osób, które będzie zmuszony zwolnić u siebie. Nie będę tego oceniać, ale fakt jest taki, że jak się pali i wali to większość ratuje tylko swój tyłek.

Zarabiam w domu

Ekspert Afiliacji MoneyGenius, Łukasz Cichocki zarabia i uczy zarabiać w domu

Ekspert Afiliacji MoneyGenius, Łukasz Cichocki zarabia i uczy zarabiać w domu

Jestem nadzwyczaj spokojny o siebie, gdyż zarabiam z domu od dawna. Ale martwię się o tych biednych ludzi, którzy są tak bardzo nieświadomi zmian gospodarczych. Wydaje im się, że problemem jest wirus, podczas gdy prawdziwe problemy dopiero nadejdą.

Łukasz Cichocki w Abu Dhabi

Łukasz Cichocki w Abu Dhabi

Jeśli miałbym Ci dać jedną radę, to nie traktuj problemu w kategorii problemu, a w kategorii wyzwania. Takie podejście sprawi, że staniesz się elastyczny i będziesz szukać rozwiązania.

Zadbaj o siebie sam, chociaż raz!

Na wszelki wypadek zadbaj o siebie sam. Chociaż ten jeden raz. Zarejestruj się w programie partnerskim i zacznij zarabiać w Internecie. To już ostatni gwizdek.

ETAP REJESTRACYJNY>>