Twoje pierwsze duże pieniądze

Zarobki z Internetu - Łukasz Cichocki

Twoje pierwsze duże pieniądze

Zarobki z Internetu - Łukasz Cichocki

Zarobki z Internetu – Łukasz Cichocki

W trzecim etapie zarobisz swoje pierwsze duże pieniądze. Aby było to możliwe, dokonaj rejestracji w programie partnerskim, klikając poniżej. W specjalizacji wybierz blogi internetowe.

Zarejestruj się w Money2Money!

Po zarejestrowaniu się, zaznacz zgodę Sieci Partnerskiej w swoim panelu M2M:

Po zaznaczeniu zgody sieci, wejdź w kampanie i wpisz w kategorię produktu “chwilówki i pożyczki” oraz “konta osobiste”. Po prawej stronie wyświetlą się dostępne kampanie. Jeśli dana kampania będzie dla Ciebie atrakcyjna, kliknij “Generuj link”. Link wystarczy skopiować do przeglądarki i wypełnić wybrany wniosek.

Gdzie znajdę linki do kampanii

Tu znajdziesz linki do kampanii

Obowiązują tu te same zasady, co przy poprzednich etapach. Wybieraj tylko te wnioski, których nie robiłeś wcześniej. Spełniaj warunki kampanii, oraz spłacaj pożyczki na 3 dni przed terminem. Jak widzisz jest tu prawie 100 różnych produktów finansowych, za które otrzymasz wynagrodzenie rzędu kilku tysięcy złotych. To Ty decydujesz kiedy etap jest skończony, ale pamiętaj, wykorzystaj ten etap na maxa!

Trzeci etap jest wydłużony w czasie, ponieważ aby wziąć kolejne 2 pożyczki musisz spłacić dwie poprzednie. (Wynagrodzenie program partnerski przyznaje tylko za udzielone pożyczki)

EXTRA KASA DLA CIEBIE!

Krótkie wnioski (CPL) to wnioski, w  których wystarczy podać imię / telefon / mail i odebrać, gdy zadzwoni konsultant wyrażając zainteresowanie produktem. Wysłuchaj oferty i podziękuj za rozmowę. Za każdy taki wniosek otrzymasz EXTRA 10-30 zł. Wejdź w kampanie, wybierz model rozliczenia CPL, wybierz 3 kategorie produktu, które widzisz na screenie poniżej i wygeneruj link tak samo jak w przypadku kont i pożyczek.

Krótkie wnioski CPL

Krótkie wnioski CPL

I JESZCZE EXTRA 300 PLN!

Wnioski CPA (Cost Per Action) to wnioski, w przypadku których należy udać się do oddziału by na żywo wysłuchać konsultanta. Przykłady wniosków CPA: Expander, Home Broker, Open Finance. Te wnioski możesz robić co pół roku i za każdym razem za każdy taki wniosek otrzymasz nawet 110 zł! UWAGA! Nie musisz brać żadnego kredytu by otrzymać prowizję za wniosek! Wystarczy, że na żywo wysłuchasz oferty.

Przykładowe wnioski CPA

Przykładowe wnioski CPA

Jeśli już znasz zasadę zarabiania w programie partnerskim, napisz do mnie abym dał Ci dostęp do etapu 4, w którym otrzymasz gotowy system, który będzie  dla Ciebie generował przychody rzędu 5-10 tys. zł co miesiąc!

WARUNKI UKOŃCZENIA ETAPU TRZECIEGO:
1. Zarejestruj się w Money2Money z linku w etapie
2. Zaznacz zgodę Sieci Partnerskiej
3. Wyślij wszystkie pozostałe wnioski ze swoich linków (konta, darmowe pożyczki, wnioski CPL i CPA) zarabiając na tym nawet kilka tys. zł!
4. Ty decydujesz o tym, kiedy etap będzie ukończony. Jeśli rozumiesz zasadę zarabiania w programie partnerskim, kontynuuj sobie w wolnych chwilach etap trzeci i napisz do mnie, że chcesz otrzymać etap czwarty – System, który będzie generować dla Ciebie przychody rzędu 5-10 tys. zł co miesiąc!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem!
Łukasz Cichocki