Technika marketingowa, dzięki której zyskasz sympatię odbiorców

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Technika marketingowa, dzięki której zyskasz sympatię odbiorców

Technika marketingowa, dzięki której zyskasz sympatię odbiorców – poznasz ją w tym artykule.

Pijąc dziś kawę pomyślałem, że napiszę Ci o pewnej technice. Bardzo często słyszę: „Łukasz, nie wiem co mam wstawiać na tego Facebooka.”

W związku z tym postanowiłem zdradzić Ci jedną skuteczną technikę marketingową, która nie wymaga od Ciebie nie wiadomo jakiej kreatywności. Co więcej, stosując ją nie wydasz ani grosza, a i tak skutecznie zjednasz sobie odbiorców.

Bonding to technika marketingowa, którą możesz zastosować od zaraz

Bonding to technika marketingowa, którą możesz zastosować od zaraz

Na czym polega bonding

Zdradzę Ci dziś jedną z moich ulubionych technik marketingowych. Jest nią bonding. Technika ta polega na pokazaniu swojej ludzkiej twarzy. Pokaż, że oprócz bycia ekspertem jesteś też zwykłym człowiekiem. Gwarantuję Ci, że zyskasz sympatię odbiorców. Pisz o swoim codziennym życiu, zwykłych czynnościach. Zrób sobie zdjęcie z kawą i napisz o swoich przemyśleniach.

Miej to na uwadze

Podczas tworzenia posta/wpisu na bloga/maila sprzedażowego, staraj się pokazać swoim klientom, że jesteś podobny do nich. Zastanów się najpierw w jaki sposób możesz to pokazać.

Ważna rada

Przede wszystkim zamiast wymyślać treści, zacznij relacjonować. Dzięki temu nie będziesz musiał zastanawiać się o czym pisać, lecz napiszesz o tym, co w danej chwili robisz. Pamiętaj, że w network marketingu liczy się autentyczność. Jeśli napiszesz nieprawdę, to publika szybko to zweryfikuje. Im w zwyklejszej sytuacji się pokażesz, tym lepiej. Uwierz mi!

Wszyscy sprawdzają pocztę. Wykorzystaj to!

Wszyscy sprawdzają pocztę. Wykorzystaj to!

Rozpocznij od słów

  • „Podczas sprawdzania skrzynki pocztowej, pomyślałem, że napiszę Ci o ..”
  • „Gdy zaczynałem swoją przygodę z zarabianiem online, popełniałem wiele błędów..”
  • „Dzisiaj po zajęciach z Zumby wpadłam na pomysł, żeby powiedzieć Ci o..”
  • „Pijąc dziś z rana herbatę, pomyślałem, że opowiem Ci o niesamowitej technice.”
  • „Kocham jogging. Biegając dziś po parku, pomyślałam, że podzielę się z Wami pewną kwestią.”
  • „Moje urwisy dają nieźle popalić. Wreszcie poszły spać, więc mam chwilę, żeby napisać Ci o..”

Podsumowując

Żeby utrwalić wiedzę, którą właśnie poznałeś, stwórz teraz post/mail sprzedażowy/wpis na blogu, w oparciu o bonding. Możesz zacząć od słów „Czytając artykuł Łukasza Cichockiego na temat pewnej techniki marketingowej, pomyślałem, że napiszę Ci o..”

PS. Jeśli interesuje Cię marketing internetowy, polecam Ci pakiet narzędzi marketingowych NOW, dzięki którym w prosty sposób zautomatyzujesz swój biznes online >>