Pytania egzystencjalne

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Pytania Egzystencjalne

Pytania egzystencjalne. Czy kiedykolwiek zadałeś je sobie?

3 mega ważne pytania egzystencjalne. Czy kiedykolwiek zadałeś je sobie?

3 mega ważne pytania egzystencjalne!

1. Skoro urlop na etacie jest tylko raz do roku przez dwa tygodnie, to jak niby mam zwiedzić cały świat?

2. Skoro Mercedes kosztuje pięćset tysięcy, a dobrze jest wymienić furę co pięć lat, to jak niby mam zarobić pięćset tysięcy w pięć lat, zarabiając tysiąc złotych miesięcznie?

3. Skoro przyzwoity dom kosztuje pięć milionów, a na etacie zarabiam tysiąc złotych, to jak niby za życia mam zarobić na ten dom, skoro życie nie trwa wiecznie?

Abstrakcyjny tok myślenia

Ten tok myślenia może wydawać Ci się abstrakcyjny, ale to mój tok myślenia. Ten tok pozwolił mi przejrzeć na oczy i zacząć żyć życiem, które pozostanie abstrakcją dla większości do końca ich egzystencji.

Łukasz Cichocki - Dubai Frame

Łukasz Cichocki – Dubai Frame

„Etat nie jest właściwym środowiskiem dla Najlepszych. Najlepsi muszą ciągnąć ten świat do przodu. Nie mogą pracować dla kogoś. Nie przeżyją jeśli ktoś będzie im dyktował co mają robić i jak mają robić. Chyba, że będą pyskować jak ja i robić Najlepiej, ale po swojemu. Ale w końcu i tak odejdą jak ja. Bo przedsiębiorczość to cecha, która nie pozwoli Ci przeżyć w świadomości, że pracujesz na kogoś.” ~ Łukasz Cichocki

Jeśli nie chcesz, by fajne życie pozostało abstrakcją w Twoim przypadku, to: uruchom myślenie > przejrzyj na oczy > wyjdź poza sztywne ramy.

System Ekspert Afiliacji zapewni Ci dodatkowy dochód, a nawet pozwoli Ci zrezygnować z etatu i zacząć żyć życiem, które dla innych pozostanie abstrakcją!

DOŁĄCZ TUTAJ>>