Płynność finansowa

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Płynność finansowa – czym jest?

Płynność finansowa to zdolność podmiotu do wywiązywania się (spłacania) w terminie najbardziej wymagalnych (krótkoterminowych) zobowiązań (np. związanych z zapłatą kontrahentom za wyroby i usługi, wypłatą wynagrodzeń, itp). Jest jednym z elementów oceny finansowej przedsiębiorstwa, bowiem płynność finansowa bezpośrednio wpływa na jego kondycję finansową i standing finansowy. Taką definicję znajdziemy w Wikipedii, a tłumacząc z polskiego na nasz, chodzi o to, żeby hajs się nam zgadzał.

Nasza osobista płynność finansowa może runąć w sekundę!

Jakiś czas temu pisałem, jak fajnie spotykać znajomych ze studiów w makach, na stacjach czy w drogeriach. Było w tym nieco ironii, choć serio miło jest mieć znajomych dosłownie wszędzie. Dziś przeczytałem, że Douglas zamyka 500 punktów w Europie i przenosi się do Internetu.
Tym razem to moi znajomi ze studiów mają fajnie, że 3 lata temu przewidziałem przyszłość i postanowiłem stworzyć System nr 1 do zarabiania w Internecie, który jest prosty, daje realne zyski oraz każdy może z niego korzystać bez względu na wykształcenie czy miejsce zamieszkania.
Łukasz Cichocki na 125 piętrze Burj Khalifa w Dubaju

Łukasz Cichocki na 125 piętrze Burj Khalifa w Dubaju

Moi znajomi są bezpieczni, ponieważ zachowają płynność finansową, podczas gdy ci, którzy jeszcze o mnie nie słyszeli, będą mieć nieco trudniej.

Jak zachować płynność finansową?

Wszystko przenosi się do Sieci – produkty, usługi itd. A ktoś musi to dystrybuować. Tym zajmuje się moja firma oraz ludzie, którzy do mnie dołączają. Zarabiamy nikły procent od pojedynczej transakcji, jednak do obsłużenia mamy prawie 8 miliardów ludzi. I właśnie ta skala sprawia, że nie zabraknie nam pracy i pieniędzy do końca Internetu.

Ekspert Afiliacji – czym jest?

Projekt Ekspert Afiliacji to praktyczny kurs zarabiania w programach partnerskich. Bez wkładu, bez inwestycji, bez zakładania działalności i bez papierologii. dzięki projektowi Ekspert Afiliacji w praktyce uczysz się zarabiać online i co najważniejsze, zarabiasz tuż po rozpoczęciu.

Co otrzymujesz po dołączeniu do Eksperta Afiliacji?

W tym projekcie dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem jako topowy wydawca programów partnerskich w Polsce oraz niekwestionowany Lider niezliczonych projektów online. Dołączając do tego projektu otrzymujesz moją wiedzę, doświadczenie, narzędzia marketingowe, gotowe strony www, skrypty, boty, dostęp do czatu, forum i wiele wiele innych bonusów! A wszystko po to, byś od samego początku osiągał niesamowite rezultaty finansowe, jak dziesiątki tysięcy osób, które dołączyły do projektu przed Tobą.
Dzięki projektowi Ekspert Afiliacji, Twoja osobista płynność finansowa jest bezpieczna

Dzięki projektowi Ekspert Afiliacji, Twoja osobista płynność finansowa jest bezpieczna

Dołącz do projektu Ekspert Afiliacji i zapewnij sobie dochód pasywny, aby Twoja płynność finansowa nigdy nie została zachwiana. ZACZNIJ TUTAJ: https://ekspertafiliacji.pl/etap-rejestracyjny/