Największy błąd w marketingu sieciowym

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Największy błąd w marketingu sieciowym.

Największy błąd w marketingu sieciowym. Czy zdarzyło Ci się go kiedykolwiek popełnić? Przeczytaj czego nie robić, by nie zaliczyć wpadki! 

Największy błąd w marketingu sieciowym

Największy błąd w marketingu sieciowym

Nie przekonuj nikogo, że Twój biznes jest lepszy!

„Nigdy przenigdy nie próbuj nikogo przekonywać, że Twój biznes jest lepszy. Pamiętaj, że albo masz rację, albo zarabiasz. Skoro uważasz, że Twój biznes jest lepszy, pokaż swoje zarobki. Ludzie wiedzą sami ile mają w portfelu. Jeśli zarabiasz tyle, ile oni chcieli by zarabiać, napiszą sami” ~ Łukasz Cichocki

Na wstępie musisz wiedzieć, że większość osób działających w networkach to ludzie, którzy szukali alternatywnego sposobu zarabiania pieniędzy pracując jeszcze na etacie, ludzie zadłużeni, młode mamy lub kobiety, które były uzależnione finansowo od swojego faceta, a źródełko nagle wyschło (przy okazji – Kobieto – w kwestii finansów zawsze licz na siebie!) 

W tym miejscu polecam Ci pakiet narzędzi marketingowych, z których sam korzystam>>

Network traktują jak boga

W networkach ludzie Ci odnaleźli wsparcie środowiska, które wspiera i pomaga. W parze ze środowiskiem zyskali upragnione pieniądze raz większe, raz mniejsze, jednak co najważniejsze, pozwalające wreszcie stanąć na nogi i rozwijać się, nie myśląc co będzie jutro, ale planując na rok, dwa lub więcej do przodu.

Ci ludzie traktują swój network jak boga, który sprawił, że w ich życiu dzieją się cuda.

I wiedząc to, jeśli próbujesz kogoś z tych ludzi przekonać, że Twój biznes jest lepszy to popełniasz największy błąd w marketingu sieciowym jaki tylko można popełnić. Nie przekonuj ludzi, że powinni teraz dołączyć do Ciebie. Jeśli faktycznie biznes, którym się zajmujesz jest dla Ciebie elitarny, to tak się z nim obchodź. Mówiąc WPROST nie błagaj ludzi na kolanach by się u Ciebie rejestrowali. Metoda na odpychanego działa najlepiej.

Ekspert Afiliacji MoneyGenius Łukasz Cichocki w apartamencie w Sky Tower

Ekspert Afiliacji MoneyGenius Łukasz Cichocki w apartamencie w Sky Tower

„Metoda na odpychanego działa najlepiej! Wie o tym każdy podrywacz, a Ty tego nie wiesz? Jeśli próbujesz kogoś do czegoś przekonać, to z każdym kolejnym naciskiem Twoja szansa na sukces oddala się o lata świetlne!” ~ Łukasz Cichocki

Otwarty umysł lub jego brak, to zupełnie inna kwestia. Przede wszystkim, chcę Ci dać teraz jedną radę, która sprawi, że ludzie będą do Ciebie walili drzwiami i oknami prosząc o refa.

Największy błąd w marketingu sieciowym – jak go nie popełniać?

Nikogo nie przekonuj, że Twój biznes jest lepszy. Zamiast tego, pokaż to na swoim profilu. Pokaż swój lifestyle, wyniki oraz wyniki swojego zespołu. Innymi słowy, daj ludziom wartość.

Ludzie nie dołączają do firm, tylko do ludzi!

W jednym z biznesów zaufało mi już ponad 1200 osób!

W jednym z biznesów zaufało mi już ponad 1200 osób!

„Ludzie nie dołączają do firm, tylko do ludzi. Wiedząc to, masz ogromną przewagę nad konkurencją. Skup się na budowaniu silnej marki osobistej, a wtedy niezależnie od sytuacji na rynku, będziesz na pozycji wygranej. Jeśli ludzie kupią Ciebie, to kupią każdy produkt i usługę, ponieważ Ci ufają. Nie zawiedź ich!” ~ Łukasz Cichocki

Rób swoje, a zobaczysz efekty!

Po prostu działaj, niech Cię obserwują. Wtedy to ludzie będą musieli przekonywać Ciebie, że Twój biznes stanie się lepszy, jeśli pozwolisz im do siebie dołączyć.

Podsumowując, jeśli chcesz stać się prawdziwym ekspertem marketingu sieciowego to już teraz zapraszam Cię bardzo serdecznie do udziału w projekcie Ekspert Afiliacji, którego jestem założycielem. Skutecznie prowadzę nowe osoby krok po kroku, tak by od samego początku osiągali świetne wyniki. Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.

Działając pod moją opieką masz pewność sukcesu. Z moją pomocą nie popełnisz kardynalnych błędów, przez które Twoja marka osobista mogłaby ucierpieć. Oczywiście gwarantuję to, ale nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź opinie tych, którzy mi zaufali >>