MoneyGenius FAQ

MoneyGenius FAQ

MoneyGenius

MoneyGenius – czy to legalne? Ile zapłacę za szkolenie w programie? Czy muszę się rozliczać? Jeśli tak, to w jaki sposób? MoneyGenius FAQ – zapraszam! (Grafika autorstwa TeroVesalainen)

MoneyGenius FAQ – zapraszam do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Money2Money, potocznie nazywany również M2M, to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

Przede wszystkim, program Partnerski M2M to program dzięki, któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej. Jest głównym programem partnerskim w którym zarabiamy obecnie w projekcie MoneyGenius.

Idea programów partnerskich polega na tym, że dołączając do takiego programu stajesz się niejako pośrednikiem firmy Money2Money i jesteś wynagradzany za skuteczną promocję rozmaitych usług.

Działa to dokładnie tak jak każdy biznes, z tą różnicą, że Ty nie zajmujesz się przygotowaniem produktu czy usługi. Żeby zarabiać nie musisz nic tworzyć, produkować, projektować, obsługiwać Klienta.

MoneyGenius FAQ 1. ILE ZAPŁACĘ ZA SZKOLENIE W PROGRAMIE?

MÓWIĄC WPROST, SZKOLENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIC CIĘ NIE KOSZTUJE POZA TWOIM CZASEM OCZYWIŚCIE.

MoneyGenius FAQ 2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, to znaczy Money.pl

MoneyGenius FAQ 3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z  odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia. Dodatkowo w projekcie MoneGenius pomagamy Ci się prawidłowo rozliczyć z tych przychodów, innymi słowy, nie musisz się na tym znać.

Przede wszystkim ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy powierzchni reklamowej. Brzmi to strasznie? Bez obaw 🙂 To tylko nazwa. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów,
o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
Po pierwsze – zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
Po drugie – zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

MoneyGenius FAQ 4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Swój pierwszy dochód uzyskasz już po zakończeniu 3 etapu – szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie.

MoneyGenius FAQ 5. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ?

Jak pisaliśmy w punkcie 4, swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc 3 etap szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności, z reguły trwa to od tygodnia do dwóch miesięcy.

MoneyGenius FAQ 6. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W TRAKCIE SZKOLENIA, BĄDŹ PO NIM, Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

MoneyGenius FAQ 7. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PODSTAWOWE SZKOLENIE MOGĘ NADAL ZARABIAĆ?

Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem w projekcie MoneyGenius gotowe ścieżki rozwoju. Otrzymujesz krok po kroku przygotowany plan, w którym nauczę każdego jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, po to aby efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

MoneyGenius FAQ 8. CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

Nasz program przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Biorąc to pod uwagę, skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!