Etap 1  – Początek!
Witam Cię serdecznie w etapie numer 1 Projektu Limitless Freedom! 

Zanim przejdziemy do rozpoczęcia Twojej przygody w projekcie, chciałbym Ci wyjaśnić czym jest projekt Limitless Freedom. Co zyskasz w projekcie i co musisz wiedzieć na starcie. Bardzo Cię proszę wysłuchaj nagrania!

Obejrzyj teraz pierwsze nagranie wyjaśniające czym jest LF:

Bądź świadomy!

Zanim zaczniesz zarabianie chcę żebyś stał się osobą świadomą. Chociaż nie uczyli tego w szkole, to dzięki temu projektowi masz szansę poznać tę wiedzę. Co za tym idzie – zmienić całe swoje życie!  Czy wiesz, że 2/3 firm bankrutuje w ciągu pierwszych 6 miesięcy? Tylko nieliczne firmy wytrzymują pierwsze 2 lata. Prowadzenie własnego biznesu jest ciężkie i nie daje Ci żadnej gwarancji zysku, a niejednokrotnie spore straty. Współpracując z firmami, które pokażemy Ci w Limitless Freedom rozpoczęcie Twojego biznesu będzie o tyle lepsze, że tutaj nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za swój sukces, ale również inni ludzie, którym zależy na tym, by firma jak najlepiej prosperowała.  Nierzadko będziesz miał okazję na stworzenie niesamowitego biznesu w oparciu o marketing sieciowy, który może zapewnić Ci Wolność Finansową!

Jesteś w idealnym miejscu i czasie!

Więc jest to idealny moment na start. Jeśli masz świadomość tego co przeczytałeś, to możesz śmiało rozpoczynać swój biznes.  Limitless Freedom może być największą szansą całego Twojego życia!

Mam coś dla Ciebie!

Zanim przystąpisz do kolejnego etapu i poznasz możliwości, chcę byś był osobą świadomą do czego dążysz oraz jakie nastawienie powinieneś mieć. Zapomnij o wszystkim co wiedziałeś dotychczas. Zapomnij o sposobie rozumowania, jaki wyniosłeś ze szkoły. Musisz zmienić swoją mentalność i przyswoić wiedzę, która pozwoli Ci działać na zupełnie innym poziomie. Przede wszystkim chcę współpracować z ludźmi inteligentnymi pod względem finansowym. Mam dla Ciebie kilka bardzo ważnych nagrań, które chcę, żebyś odsłuchał. Ponadto chcę abyś wypisał w zeszycie, bądź w notatniku na komputerze wnioski czego się dowiedziałeś.

To ważne!

To bardzo ważne, gdyż tylko przyswojenie tej wiedzy i napisanie mi wniosków, jakie się pojawiły w Twojej głowie po przesłuchaniu nagrań pozwolą Ci w pełni ukończyć ten etap. Zatem przejdź teraz do nagrań:

Na samym początku dowiedz się czym jest kwadrant przepływu pieniędzy! Dowiedz się gdzie przez całe swoje życie byłeś  i jak wpajano Ci do głowy byś w tym miejscu pozostał. Następnie dowiedz się z tego nagrania w jaki sposób możesz zmienić całkowicie swoje życie, zmieniając swoje miejsce w Kwadrancie!

1. Czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy?

Kiedy już wiesz co może uczynić Cię bogatym i jak musisz diametralnie zmienić to co robiłeś dotychczas w swoim życiu, dowiedz się teraz czym jest biznes 21 Wieku oraz jak w projekcie Limitless Freedom możesz zduplikować to działanie!

Jeśli to wszystko czego się dowiedziałeś, dzięki nagraniom powyżej jest dla Ciebie zrozumiale, możesz wyruszać w podróż ku wolności finansowej! Proszę Cię odezwij się do mnie w wiadomości na messenger i napisz mi co zrozumiałeś, czego się nauczyłeś oraz jakie masz cele. Zależy mi tylko na ludziach, którzy faktycznie chcą zmienić swoje życie i gorąco pragną żyć na własnych zasadach! Po krótkiej rozmowie dam Ci dostęp do 2 etapu, w związku z tym nie zawiedź mnie i napisz jeszcze dzisiaj!

(Czekam na Twoją wiadomość!)

Napisz do mnie na messenger – Kliknij tutaj!
Kiedy do mnie napiszesz, pomogę Ci dołączyć do projektu Limitless Freedom
! Co w nim zjadziesz?
  • Po pierwsze otrzymasz gotowy system, który będzie pracował i zarabiał za Ciebie! (Strony, Filmy, Narzędzia, Wsparcie)
  • Co więcej, otrzymasz ode mnie zaproszenie do „Świata Limitless Freedom”
    (Tajnego forum, gdzie będziemy się rozwijać i zarabiać coraz więcej!)
  • W końcu otrzymasz cały system działania w kilku językach, dzięki czemu Twoje zarobki będą nieograniczone!
Limitless Freedom

Limitless Freedom

(Czekam na Twoją wiadomość!)

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA WSTĘPNEGO DO LIMITLESS FREEDOM
2. WYSŁUCHAJ POZOSTAŁYCH NAGRAŃ NA TEMAT INTELIGENCJI FINANSOWEJ
3. NAPISZ DO MNIE  NA: Messengera Łukasz Cichocki –  (Napisz, czego się dowiedzialeś jaką masz motywacje i cele, daj znać że ukończyłeś etap numer 1 i chcesz otrzymać dostęp do drugiego etapu)
(Czas na wykonanie zadania –  3 dni, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!) Jednak etap da się zrealizować w max. 10 minut!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Łukasz Cichocki!)
Powodzenia! I do usłyszenia niebawem
Łukasz Cichocki

Limitless Freedom

Strona internetowa lukaszcichocki.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się z zasadami opisanymi pod adresem: https://lukaszcichocki.com/zasady-limitless-freedom/