Jak uniknąć raka

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Jak uniknąć raka – 11 skutecznych metod

Praca nad ebookiem Jak uniknąć raka - 11 skutecznych metod

Praca nad ebookiem Jak uniknąć raka – 11 skutecznych metod

„Gdy jedni mieli koronaferie z Netflixem, inni tworzyli ebooka! ” ~ Łukasz Cichocki

Jak uniknąć raka

Jako topowy polski doradca ubezpieczeniowy, na co dzień mam do czynienia z licznymi ubezpieczeniami w razie poważnych zachorowań. Moją wiedzą w zakresie przeciwdziałania nowotworom, dzielę się w mojej książce zatytułowanej „Jak uniknąć raka – 11 skutecznych metod„. Książkę w wersji elektronicznej kupisz tutaj>>

Łukasz Cichocki - Jak uniknąć raka - 11 skutecznych metod - okładka przód

Łukasz Cichocki – Jak uniknąć raka – 11 skutecznych metod – okładka przód

Epidemia raka

Rak jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób z jakimi obecnie zmaga się świat. W samej Polsce 250 osób każdego dnia umiera na raka, a liczba ta rośnie. Epidemia nowotworów nie zwalnia, jest wręcz coraz gorzej. Większość ludzi uważa, że tego typu zdarzenia losowe ich nie dotyczą i tego z całego serca im życzę! Jednak znamy statystykę, nie znamy jedynie nazwisk.

Łukasz Cichocki - Jak uniknąć raka - 11 skutecznych metod - okładka tył

Łukasz Cichocki – Jak uniknąć raka – 11 skutecznych metod – okładka tył

Jak to jest, że kiedy zachorujemy na zwykłe przeziębienie i musimy wydać kilkanaście złotych to jesteśmy źli, a nie myślimy o tym, co będzie, jak zachorujemy na raka? Z tego ebooka dowiesz się skąd wziąć pieniądze na ewentualne leczenie, jeśli nie zapewnia ich państwo.

Łukasz Cichocki - Jak uniknąć raka - 11 skutecznych metod - 3D

Łukasz Cichocki – Jak uniknąć raka – 11 skutecznych metod – 3D

Ten ebook to praktyczny zestaw sprawdzonych strategii do wdrożenia od zaraz. Książka zminimalizuje ryzyko wystąpienia u Ciebie tej poważnej choroby. Jeśli bałbyś się stracić jądro, piersi, nogę lub kawałek twarzy, tracąc przy okazji pieniądze i rolę społeczną, to kup tego ebooka i uniknij konsekwencji choroby nowotworowej!

opinia o ebooku

opinia o ebooku

Pierwsza opinia pozytywna! Bardzo za nią dziękuję i czekam na Twoją opinię! Nie stać Cię na to, by przejść obok tej książki obojętnie, a zatem zdobądź swój egzemplarz i napisz do mnie jak wrażenia! Będzie mi bardzo miło!

Na koniec proszę Cię również o pomoc. Mówiąc szczegółowiej, pomóż swoim najbliższym, mówiąc im o tym ebooku. Dzięki temu ocalisz miliony nieświadomych istnień. Dzięki!