Czym jest MoneyGenius?

Czym jest MoneyGenius?

MoneyGenius udowadnia, że każdy może dziś zarabiać w Internecie.

W tym artykule chcę Ci przybliżyć czym jest MoneyGenius. Dlaczego zdecydowałem się działać w tym projekcie? Ponieważ do startu wymagany jest jedynie komputer z dostępem do Internetu oraz trochę czasu wolnego. Uwierz mi, jest to projekt, który całkowicie odmieni Twoje życie.

Na wstępie chcę Cię poinformować, że w 1995 roku Newsweek opublikował artykuł, w którym felietonista Clifford Stoll śmiał się, że Internet nie przetrwa.

Dlaczego Internet nie przetrwa

Nagłówek artykułu z Newsweeka

Ale jak wiesz, Internet ma się świetnie i towarzyszy Ci każdego dnia, w mniejszym lub większym stopniu. Jednym słowem jest nierozłącznym elementem czasów w których przyszło nam żyć. Czy jednak musi upłynąć kolejne 20 lat, byś przekonał się do zarabiania w Internecie?

Łukasz Cichocki - Ekspert Afiliacji MoneyGenius

Łukasz Cichocki – Ekspert Afiliacji MoneyGenius

“Praca w Internecie to taka sama praca jak na etacie, jednak możesz ją wykonywać w domu” ~ Łukasz Cichocki

Czym jest MoneyGenius?

Spotkanie MoneyGenius VIP na krakowskim Kazimierzu

Spotkanie MoneyGenius VIP na krakowskim Kazimierzu

MoneyGenius jest tak naprawdę jednym wielkim szkoleniem z finansów, marketingu oraz budowania marki osobistej, w którym dodatkowo uczysz się zarabiać w Internecie.

MoneyGenius składa się z 11 etapów, a do ich przechodzenia wystarczy Ci komputer z dostępem do Internetu. Projekt pozbawiony jest opłaty startowej, dzięki czemu na udział w nim decyduje się tak wiele osób.

Inicjatorem Projektu był Łukasz Kafel. To on stworzył tę wspaniałą Społeczność mającą w swych szeregach tysiące zadowolonych członków.

Czym jest MoneyGenius dla jego założyciela?

“MoneyGenus jest dla mnie przede wszystkim miejscem, w którym odnajduję wspaniałych, życzliwych i pełnych marzeń ludzi. Zarabianie w projekcie MoneyGenius jest tylko dodatkiem – to co tworzymy wspólnie jest bezcenne – atmosfera i ludzie sprzyjający rozwojowi nie podcinający skrzydeł, a wspierający w potrzebie, służący radą i zaangażowani w aktywne pomaganie sobie w osiąganiu celów – to jest MoneyGenius. Społeczność wspaniałych przedsiębiorczych ludzi, dzięki temu jesteśmy bezkonkurencyjni i zarabiamy bardzo dużo, bo wspólnie udowadniamy że współpraca razem jest dużo lepsza od konkurowania ze sobą i skakania sobie do gardeł. MoneyGenius to przede wszystkim ludzie – cała reszta to tylko fajny dodatek.” ~ Łukasz Kafel

Czym jest MoneyGenius w kontekście Networku i dlaczego może być atrakcyjniejszy od innych?

Czym jest MoneyGenius

W Projekcie szybciej osiągniesz to, do czego w MLMach dochodziłbyś latami. (Zdjęcie od @StartupPhotos)

Szczerze mówiąc, uważam, że biznesy typu MLM oferują świetne produkty, znacznie wyższej jakości niż te w marketach. MLMy są genialną szkołą biznesu a dodatkowo można w nich nieźle zarabiać. Jednak musisz wyłożyć kasę na start, a do satysfakcjonujących zarobków dochodzi się latami.

Projekt nie wymaga żadnego wkładu na start, a cały system został opracowany w taki sposób, by umożliwić zarabianie także osobom bez doświadczenia. Przechodząc kolejne etapy, przyswajasz wiedzę finansową i marketingową. Uczysz się budować silną markę osobistą, co przekłada się bezpośrednio na wysokość Twoich dochodów.

Zarobki do jakich latami dochodzą najlepsi Network Marketerzy w biznesach typu MLM, w Projekcie MoneyGenius możesz osiągnąć nawet w pół roku, używając do tego jedynie swojego laptopa. To sprawia, że Projekt może być atrakcyjniejszy od innych biznesów sieciowych.

Czym jest MoneyGenius dla uczestników?

MoneyGenius

Uczestnicy cenią sobie Projekt, czemu dają wyraz na każdym kroku. (Zdjęcie od MandalaStudio Monika Jakieła)

“Projekt MoneyGenius jest szansą dla ludzi, których dopadł klasyczny schemat życia i pragną zmian. Wiele osób odnajdzie się w tym projekcie. Osiągnięcie wolności finansowej to tylko skutek działania. Jak dla mnie nie ma lepszego projektu w Internecie” ~ Przemysław Amernik

“Money Genius jest dla mnie wielką szansą na uzyskanie niezależności. Oczywiście nie tylko dla mnie ale i dla setek osób, które działają w nim i tych, którzy do tego projektu dołączą! Dzięki niemu zarabiam duże pieniądze pracując w domu. MoneyGenius to nie tylko projekt, który pozwala na zarobienie pieniędzy, ale ogromna Społeczność wspaniałych osób, które myślą podobnie do mnie. Ten Projekt to mój sposób na życie! 🙂 I tak zostanie 🙂 !” ~ Aleksandra Walczak

MoneyGenius totalnie zmienił mój sposób myślenia oraz podejścia do budowania bogactwa i zarabiania online. Dopiero tutaj zrozumiałem, czym jest prawdziwy marketing internetowy i dlaczego warto budować swoją osobistą markę! Dzięki wiedzy i narzędziom zawartym w tym projekcie poukładałem sobie również sprawy związane z finansami. Chcesz od życia trochę więcej i trochę lepiej to polecam Ci zaangażować się w ten projekt” ~ Sebastian Cienkus

Jak wyglądają kolejne etapy?

MoneyGenius etapy

Przechodzenie etapów jest dobrowolne (Zdjęcie od MandalaStudio Monika Jakieła)

W skrócie, Projekt składa się z 11 etapów:

 1. Początek
 2. Metoda Milionerów
 3. Twoje pierwsze pieniądze (+300 zł)
 4. Metoda Maksymalizacji
 5. Duplikacja (+1 500 zł)
 6. Metoda Sieci
 7. Metoda Propagandy (+2 000 zł)
 8. Zaproszenie do Ekskluzywnego Klubu MoneyGenius (+10 000  zł)
 9. Metoda Propagandy 2.0 (+20 000 zł)
 10. Metoda Skali (+30 000 zł)
 11. Certification MoneyGenius (+50 000 zł)

Przede wszystkim, w każdym z etapów otrzymujesz konkretną wiedzę z zakresu finansów, marketingu oraz budowania marki osobistej. Co więcej, kolejne etapy zawierają szereg wskazówek i lekcji w jaki sposób zarabiać pieniądze dzięki potędze Internetu. Wszystko odbywa się poprzez starannie przygotowane materiały video oraz publikacje w formatach pdf. Przechodzenie etapów jest dobrowolne, mimo to, warto je wykonywać uczciwie, gdyż ostatecznie przekłada się to na wysokość Twoich dochodów.

Czym jest MoneyGenius dla Polaków?

Czym jest MoneyGenius

Łukasz Cichocki – zarobki

Dzięki MoneyGenius zmienisz swoją mentalność. W rzeczywistości, Polacy lubią ponarzekać na swoją sytuację materialną, przy czym winę za nią zrzucają na wszystkich, tylko nie siebie. Projekt pokaże Ci, że wysokość Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie. W konsekwencji uświadomienia sobie tego faktu, przejmiesz odpowiedzialność za własne finanse. Następstwem tego będzie dokładne określenie celu finansowego, który chcesz osiągnąć. Podsumowując, z Projektem osiągnięcie tego celu będzie niezwykle proste.

Aby odnieść Sukces, poznaj najpierw podstawy afiliacji dzięki Systemowi Ekspert Afiliacji!

Polecam Ci także mój artykuł na temat Społeczności MoneyGenius>