Cel biznesu internetowego

Opublikowane przez Łukasz Cichocki w dniu

Cel biznesu internetowego

Cel biznesu internetowego

Cel biznesu internetowego

W związku z tym, że cel biznesu internetowego nie jest wszystkim znany, postanowiłem poruszyć ten temat.

Ciekawostka

Gdybyśmy wszyscy zarabiali tyle samo, to zarabialibyśmy po 30 tys. zł miesięcznie. Jak to możliwe?

W rzeczywistości 80% światowych pieniędzy jest w rękach 20% ludzi, a 20% pieniędzy jest w rękach 80% ludzi. Tendencja jest taka, że bogaci stają się coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi.

Zarobki z Internetu - Łukasz Cichocki (MoneyGenius)

Zarobki z Internetu – Łukasz Cichocki (MoneyGenius)

Trzeba mieć wielkie cele, by mieć duże osiągnięcia!

Cieszysz się z pierwszej stówy z neta, potem z tysiąca. Fajnie. Cieszę się razem z Tobą! Ale to ma być tysiąc dziennie! A potem milion w minutę! Innymi słowy, trzeba mieć wielkie cele, by mieć duże osiągnięcia. Pamiętaj o tym.

Gratuluję świetnych wyników Tobie i wszystkim, działającym ze mną w programach partnerskich, z drugiej strony jednak nie poprzestawaj na zarobkach rzędu dwóch tysięcy złotych. Z miesiąca na miesiąc poprawiaj swój wynik, nie osiadaj na laurach.

Co tak na prawdę jest celem biznesu internetowego?

Celem biznesu internetowego jest rozwój. Ciągły, nieustanny rozwój. Jeśli nie będziesz się rozwijać, to staniesz w miejscu, konkurencja Cię dogoni, aż w końcu zaczniesz się cofać i stracisz to, co do tej pory udało Ci się zbudować.

Stawiaj żagle!

Rozwijaj się i stawiaj kolejne żagle, by jeszcze szybciej dopłynąć do skarbu jakim jest wolność finansowa. Absolutną podstawą rozpoczęcia wyprawy w kierunku bogactwa jest wiedza, dlatego korzystaj z materiałów szkoleniowych, które dla Ciebie przygotowałem, czytaj książki branżowe, uczestnicz w webinarach na żywo, wtedy nie straszny Ci będzie żaden sztorm!

MoneyGenius

Solidnym żaglem w statku płynącym ku wolności finansowej jest MoneyGenius – projekt gwarantujący stały dopływ kapitału dzięki programom partnerskim. Jeśli dzięki współpracy ze mną zarabiasz już pieniądze w programach partnerskich, warto pomyśleć o rozwijaniu kolejnego biznesu oraz o zabezpieczeniu swojego kapitału. Nie kupuj sobie zabawek i nie wydawaj pieniędzy na bzdury. Mimo wszystko, część zarobionych pieniędzy lokuj w prawdziwe aktywa.

Łukasz Cichocki czyta książkę MoneyGenius

Łukasz Cichocki czyta książkę MoneyGenius

Dołącz do projektu Ekspert Afiliacji aby poznać najpierw podstawy biznesu online>>

Successful Way

Jednym z projektów, dzięki któremu płyniesz jeszcze szybciej ku wolności finansowej jest Successful Way. Projekt Successful Way pozwala  budować bezpieczeństwo finansowe dzięki lokowaniu kapitału w prawdziwe aktywa. Co więcej projekt Successful Way pozwala Ci budować biznes poprzez miesięczne płatności i dodatkowo posiadać udział w rosnącym obrocie firmy poprzez tzw. Premię Lojalnościową. W skrócie oznacza to tworzenie pasywnego dochodu, który stopniowo rośnie. Co więcej, dzięki aktywnemu działaniu w szeregach projektu, dochód rośnie jeszcze szybciej.

Co ważniejsze, dołączając do projektu, możesz go polecić innym osobom i przez to budować własną strukturę bez potrzeby spotykania się face to face.

Dzięki Successful Way zgromadzisz prawdziwe aktywa, między innymi diamenty i diamentową biżuterię

Dzięki Successful Way zgromadzisz prawdziwe aktywa, między innymi diamenty i diamentową biżuterię

NIE ZACZYNAJ PRZYGODY Z ŻADNYM BIZNESEM INTERNETOWYM, PÓKI NIE POZNASZ PODSTAW AFILIACJI >>

Myśl przyszłościowo!

Wizja jest przyszłościowa, ale bogaci ludzie wybiegają myślami daleko w przyszłość i takiego myślenia uczę Cię podczas naszej współpracy. W związku z tym, warto już dziś zacząć dbać o swój statek, który płynie ku wolności finansowej i nieustannie się rozwijać.

Wiesz już jaki jest prawdziwy cel biznesu internetowego. Możesz liczyć na moje wsparcie, to czy z niego skorzystasz zależy już od Ciebie. Na zakończenie pamiętaj – Nigdy nie przestawaj się rozwijać!

Pozdrawiam serdecznie!
Łukasz Cichocki
Ekspert Afiliacji
MoneyGenius