Etap 2 MoneyGenius – Metoda Milionerów

Łukasz Cichocki zarobki

Etap 2 – Metoda Milionerów!

Witam Cię serdecznie w drugim etapie!
Jestem z Ciebie dumny, dla  wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku, albo centymetr przed metą. Mam nadzieję, że Ty  wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione.
Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Obejrzyj film i  wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!
Zanim przystąpisz do wykonania tego etapu, koniecznie wyczyść pliki cookies – To jest BARDZO WAŻNE – abyś w przyszłości nie tracił pieniędzy!

Załóż konta z linków poniżej i spełnij warunki

 1. mBank >>>

 2. Alior >>>

 3. Pekao >>>

 4. Getin Bank >>>

 5. Santander >>>

 6. BNP Paribas >>>

 7. Millennium >>>

 8. T-Mobile >>>

 9. Twisto >>> (to aplikacja na telefon, pobierz, zamów kartę, przelej 1 pln i otrzymaj 40 zł!)

UWAGA! Jeśli wyślesz wnioski o konta przed upływem czasu na zegarze, otrzymasz EXTRA PREMIĘ 100 PLN! Powodzenia!

(BARDZO WAŻNE ->  konta zakładasz wchodząc na wskazane linki powyżej)

Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj, ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem , dokładnie, na pełnym skupieniu.

Gdyby był problem z jakimś linkiem spróbuj kilka razy, a jak to nie pomoże to napisz do mnie na maila.
przykładowe wynagrodzenie za założenie konta

przykładowe wynagrodzenie za założenie konta według systemu, który poznajesz

Karty do kont możesz zablokować po upływie 2 miesięcy jeśli  nie są Ci potrzebne i nie poniesiesz za nie żadnych opłat!
Nie musisz zamawiać kart do powyższych kont (chyba, że obok konta jest informacja, że trzeba). Jeśli przy zakładaniu konta nie da się założyć bez zamawiania karty – to zamów kartę.
Wykonanie płatności kartą oznacza zrobienie zakupów w dowolnym sklepie na wskazana kwotę. Np kiedy jest to 1zł – kupujesz np lizaka w sklepie, albo batonika.

W sumie ma być minimum 6 nowych kont. Jeśli masz pytania do tego etapu, pisz do mnie na: Messengera -> Łukasz Cichocki!

Jeśli, któryś link nie działa – zanim do mnie napiszesz, sprawdź na innej przeglądarce.
A jeśli robisz wnioski na telefonie – sprawdź na komputerze.
wypłaty za konta (przelewy z m2m)

wypłaty za konta (przelewy z m2m)

 

UWAGA!
Często mówicie: Nie potrzebuję tylu kont

Czy aby napewno?

Zarządzanie pieniędzmi może być niezwykle proste, pod warunkiem, że wiesz jak to robić. Poniżej opisałem najprostszą metodę zarządzania własnym budżetem, którą możesz zastosować natychmiast właśnie dzięki kilku kontom za które przecież nic nie płacisz!

Zarządzanie pieniędzmi – idea

Sekretem ludzi bogatych nie jest umiejętność zarabiania pieniędzy, lecz umiejętność zarządzania nimi. Podobnie jest w przypadku ludzi biednych, którzy nie są biedni dlatego, że za mało zarabiają, ale dlatego, że nieumiejętnie wydają swoje pieniądze. Jeśli nie nauczysz się zarządzać swoimi pieniędzmi, to nie ma znaczenia ile będziesz zarabiał, ponieważ i tak wszystko stracisz.

Jak zarządzać swoimi pieniędzmi?

Genialną a zarazem prostą metodę zarządzania pieniędzmi opisał T. Harv Eker w swojej bestsellerowej książce zatytułowanej “Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie!” W skrócie metoda ta polega na podziale swojego wynagrodzenia na 6 części (6 słoików) Nie ważne jaką kwotą dysponujesz, ponieważ liczy się fakt zarządzania pieniędzmi, a nie ich ilość.

“Bez względu na to, ile masz teraz pieniędzy, zacznij nimi zarządzać od zaraz. Nie czekaj ani jednego dnia. Nawet jeśli masz tylko dolara, zacznij zarządzać tym dolarem. Samo to działanie będzie sygnałem dla świata, że jesteś gotowy
na przyjęcie większej ilości pieniędzy. Oczywiście, jeśli już teraz możesz zarządzać większą ilością pieniędzy, rób to.” ~ T. Harv Eker

Metoda 6 słoików

Zarządzanie pieniędzmi dzięki metodzie 6 słoików T. Harva Ekera jest niezwykle proste. Zgodnie z tą metodą, swoją wypłatę powinieneś podzielić na 6 części.

 1. Po pierwsze 55% Twoich dochodów powinieneś przeznaczyć na potrzeby życiowe jak ubiór, jedzenie, paliwo, rachunki czy kredyty.
 2. 10% to pieniądze, których nie wolno Ci ruszać. To są pieniądze na Twoją emeryturę lub na studia Twoich dzieci
 3. Kolejne 10% powinieneś przeznaczyć na długoterminowe i nieprzewidziane wydatki. Te środki możesz przeznaczyć np. na podróże, zakup samochodu, czy też jego naprawę.
 4. Czwarty słoik (10%) to słoik przyjemności. Pieniądze które wkładasz do tego słoika musisz wydać na własne zachcianki. Pracujesz, więc powinieneś się wynagradzać. Opróżniaj ten słoik co miesiąc!
 5. 10 % Twojej wypłaty które wkładasz do piątego słoika przeznaczaj na książki i szkolenia. Tylko solidna edukacja finansowa pozwoli Ci na stabilny i długoterminowy wzrost bogactwa
 6. Ostatnim słoikiem jest słoik dobroczynności, do którego powinieneś co miesiąc wkładać 5% ze swojej wypłaty. Pamiętaj, że wszystko co dajesz światu, wraca do Ciebie z nawiązką!

Zarządzanie pieniędzmi w praktyce

Jak zastosować metodę T. Harva Ekera praktyce? To proste! Wystarczy, że podzielisz swoje wynagrodzenie na 6 kont bankowych. Większość kont bankowych jest darmowa, lub są na nich niskie opłaty rzędu 1-2 zł, a nawet tych opłat można w prosty sposób uniknąć!

 
Póki co, na razie nikt nie wymyślił lepszego systemu…  Świadczy chociażby o tym fakt, że 5 z 20 najlepiej zarabiających osób w m2m, które zostały zaproszone na szkolenie VIP do siedziby firmy, było właśnie z projektu MoneyGenius!
Łukasz Cichocki podczas wizyty w siedzibie Money2Money we Wrocławiu

Łukasz Cichocki (pierwszy z lewej) w Money2Money we Wrocławiu

 

Jest to również dowód na to, że w odróżnieniu od innych pseudo mentorów, nie zostawiamy swoich ludzi, ani po tym etapie, ani nigdy. Cały czas pomagamy każdemu kto chce działać i zarabiać, wdrażając system MoneyGenius.
 
Kolejnym dowodem na to, że nie zostawiam moich ludzi, są opinie video umieszczone na kanale youtube czy chociażby na tej stronie. SPRAWDŹ!
https://lukaszcichocki.com/lukasz-cichocki-opinie/W projekcie MoneyGenius  ja jak i inni mentorzy których poznasz już niebawem  chcemy dać ci coś wyjątkowego:

– Dostęp do unikalnej wiedzy, która zapewni ci polepszenie twojej inteligencji finansowej oraz da niesamowity rozwój w wielu dziedzinach
– Nauczę Cię oszczędzać , zarabiać więcej, budować markę osobistą
– Dam ci gotowe narzędzia marketingowe całkowicie za darmo ( koszt takich narzędzi to kilka tysięcy złotych) 
– Otrzymasz możliwość poznania wspaniałych osób – w naszej społeczności jest kilkaset osób, a z każdym miesiącem jest ich coraz więcej 😉 
– Będziesz mieć możliwość podróżowania po świecie – w wyjazdach które organizujemy!

Więc podsumowując przechodzenie etapów nie jest obowiązkowe – jednak jeśli chcesz zmienić swoje życie i zacząć uczyć się zawodu przyszłości, czyli “Eksperta Afiliacji” to jest to idealna szansa dla ciebie – Widzisz nikt kto działa podobnymi systemami Ci o tym nie powie, gdyż nie ma ani przygotowanej ścieżki rozwoju, ani dobrych wyników u swoich uczniów – zatem sam zdecyduj czy warto zaufać ludziom, którzy ulepszają życie innych i mają na to niezbite dowody:

Łukasz Cichocki MoneyGenius Zakopane

Łukasz Cichocki wraz z innymi uczestnikami MoneyGenius podczas Business&Pleasure Camp Zakopane 2018

PS. Konta możesz zamknąć od razu po wypłaceniu prowizji 🙂 zobacz jak to zrobić: https://zamknijkonto.pl/

Ja działam tym systemem , a ze mną setki ludzi. Tutaj masz przykład moich zarobków dokładnie tym samym systemem, który Ci  teraz pokazuję, z moich pierwszych 3 miesięcy działania w tym projekcie!
Oto moje wyniki:

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA ETAP  2
2. WYSŁUCHAJ NAGRANIA “COOKIES”3. ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH Z LINKÓW NA TEJ STRONIE
3. ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH
4. ZRÓB SCREENY ZAŁOŻONYCH KONT BANKOWYCH ORAZ PŁATNOŚCI KARTĄ  – (JEŚLI BYŁA WYMAGANA PODCZAS ZAKŁADANIA KONTA)
5. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Łukasz Cichocki! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 2, wyślij mi screeny i poproś o dostęp do trzeciego etapu)

(Czas na wykonanie zadania –  3 tygodnie, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!) – Etap da się zrealizować w max. 1,5 tygodnia! (UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Łukasz Cichocki!) Powodzenia! I do usłyszenia niebawem Łukasz Cichocki, MoneyGenius

UWAGA! Jeśli wyślesz wnioski o konta przed upływem czasu na zegarze, otrzymasz EXTRA PREMIĘ 100 PLN! Powodzenia!