Etap 2 – projektu Successful Way

Diamond Certainty

Etap 2
Budowanie bezpieczeństwa i wolności finansowej!

Witam Cię serdecznie w drugim etapie!
Jestem z Ciebie dumny, dla  wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku, albo centymetr przed metą. Mam nadzieję, że Ty  wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione.
Mam przyjemność przedstawić Ci jakie masz możliwości dzięki premii 5 % z własnych poleceń w Diamond Certainty. Obejrzyj film i  wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!

 

Jakie możliwości stoją przed Tobą w projekcie Successful Way z Diamond Certainty?

Kolejne niesamowite możliwości dla Ciebie kryją się w Bonusach Diamentowym i Królewskim!

 

Dowiedz się czym jest zasada 3 i jak wykorzystać ją do zarobienia pierwszego miliona w ciągu najbliższych 10 miesięcy!!!

Wiem, że polecanie może być trudne, szczególnie gdy robisz to wśród znajomych czy rodziny. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem, polecania w ten sposób, gdyż to najprościej w świecie nie działa! Chcę przekazać w Twoje ręce potężne narzędzie! Gotową stronę do promocji, dzięki, której od razu możesz zacząć budować swoją sieć poleconych i tym samym zarabiać tak jak tłumaczyłem to w poprzednim filmie. Ciesz się, ponieważ nikt w internecie nie robi czegoś takiego dla swoich uczniów. Mi zależy na tym, aby zapewnić Ci najlepsze efekty i zmienić całkowicie Twoje życie! Zatem sprawdź jak używać gotowej strony do polecania projektu Diamond Certainty (MG)!

Na samym początku musimy zająć się postawieniem całej strony – zatem musisz mieć system, który Ci to umożliwi:
Na samym początku wykup serwer oraz stwórz swoją profesjonalną stronę na wordpress.  (koszt około 8 zł miesiąc) – To najtaniej jak się da w Internecie! 
Kup serwer za 8 zł miesięcznie tutaj: KLIKNIJ TUTAJ!
(Serwer kosztuje 8 zł miesięcznie jednak trzeba wykupić 3 miesiące z góry to około 30 zł jednak masz ode mnie rabat!)
Podczas zakupu wpisz ten kod rabatowy by wykupić serwer na 3 miesiące z 25% zniżką: HNB25-NDZESB-112319 
POBIERZ MATERIAŁY POTRZEBNE DO STWORZENIA STRONY: KLIKNIJ TUTAJ!
UWAGA – ABY FILMY DZIAŁAŁY POTRZEBUJESZ UZYSKAĆ LICENCJĘ:
NIE MUSISZ SAM NAGRYWAĆ FILMÓW, MĘCZYĆ SIĘ, ANI WYMYŚLAĆ – GOTOWE FILMY SĄ DOSTĘPNE DLA CIEBIE NA STRONACH, KTÓRE ODE MNIE OTRZYMAŁEŚ I STWORZYŁEŚ W POPRZEDNIM KROKU – JEDNAK ABY FILMY ZACZĘŁY DZIAŁAĆ MUSISZ SOBIE JĄ OPŁACIĆ I PODESŁAĆ ADRES SWOJEGO SERWERA DO NASZEGO TAJNEGO FORUM.
LICENCJA JEST ŚMIESZNIE TANIA I KOSZTUJE 6 GBP (funty) – czyli około 30 zł/mies. TO BARDZO MAŁO JAK NA PROFESJONALNE STRONY I FILMY, KTÓRE BĘDĄ DLA CIEBIE ZARABIAĆ BEZ KOŃCA! ZATEM WYKUP TERAZ LICENCJĘ:
 UZYSKAJ LICENCJĘ NA FILMY – KLIKNIJ TUTAJ!

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE!
Generalnie chodzi o to, że kiedy dokonujemy płatności kartą w internecie i podajemy numery oraz kod cvv, jeśli ktoś ma wirusa na komputerze, albo tzw. robaki, mogą te dane zostać skopiowane przez złośliwe oprogramowanie i niestety może dojść do nieautoryzowanych transakcji!!! Mi się to przydarzyło kiedyś na koncie bankowym firmowym, płaciłem tylko w Payu za jakąś rzecz jedne RAZ! i za jakiś czas mailem 10 transakcji w dolarach ze Stanów Zjednoczonych… Kartę zastrzegłem, bank oddał pieniądze i nie było już problemów później.
Jednak chodzi o to, abyście byli bezpieczni. Dwie osoby na ponad 200 miały nieautoryzowaną transakcje.- wiec ten problem jest ogólnoświatowy i jeśli ktoś niezbyt uważa w internecie , ogląda filmy na darmowych przeglądarkach i używa generalnie internetu nierozważnie zapewne ma robaki… które mogą takie rzeczy złe wyrządzić. A więc co zrobić?
Ja wybrałem PayPala gdyż jest najbezpieczniejszą formą – jak sama firma twierdzi. Jednak to nie wina PayPal, ale zasyfionego systemu. Rozwiązanie i zabezpieczenie się na przyszłość:
1. Każdy kto podpina kartę do PayPal niech to robi kartą nową ( z tym nie mamy problemu)
2. Niech tak karta będzie do konta, które jest puste. A tylko przelewasz sobie co miesiąc na nie tyle ile masz zapłacić za licencje – jak każdy co miesiąc kilka dni przed płatnością sobie przelejesz 30 zł to na pewno wszystko pójdzie ok
:wink:
3. Zapiszcie sobie kiedy macie płatność za licencje i przelewacie sobie wtedy na konto np 2 dni przed terminem płatności 30 zł i macie pewność i bezpieczeństwo.
NASTĘPNIE  KIEDY ZAKUPIŁEŚ LICENCJĘ – DOŁĄCZ DO NASZEGO TAJNEGO/ZAMKNIĘTEGO FORUM! – KLIKNIJ TUTAJ!  – NASTĘPNIE DODAJ SWÓJ ADRES SERWERA ORAZ SCREENA PŁATNOŚCI DO SEKCJI: #licecncja-na-fimy-scw

UWAGA – GDY KLIKNIESZ LINK, NAPISZ DO SWOJEGO LIDERA, KTÓRY WPROWADZIŁ CIĘ DO SUCCESSFUL WAY, ABY POPROSIŁ O DOŁĄCZENIE CIĘ DO FORUM! – W przeciwnym wypadku nie zostaniesz przyjęty.
Wiem że doskonale już zdajesz sobie sprawę jak działać! Chcę jednak dać Ci 100 % wsparcie i opiekę swoją, ale także pomoc ze strony innych moich uczniów, z którymi współpracuję. Dołącz do naszego tajnego forum projektu Successful Way. Na tajnym forum będziesz mieć okazję do poznania niesamowitych ludzi, ale również otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci osiągnąć niesamowite cele finansowe i doprowadzi do niezależności finansowej!
Świetnie, skoro masz już gotową stronę, możesz zacząć promocję. Sprawdź od czego zacząć na Facebooku!
Pobierz teraz skrypt rozmowy –  Successful Way!
Wspaniale skoro już wiesz od czego zacząć i jak działać na Facebooku – Poznaj teraz potęgę systemu successFulWay! – To tutaj jest przysłowiowa kopalnia diamentów!!!
Przedstawiam Ci niesamowitą ścieżkę rozwoju , dzięki której w przeciągu 24 miesięcy zarobisz około miliona złotych, jeśli się przyłożysz!
Oto co trzeba robić!
1. Zgłoś się do mnie i poproś o etap 3 Successful Way
(UWAGA – To bardzo potężna wiedza i chcę, aby tylko osoby zdecydowane i mogące poświęcić minimum 3 godziny dziennie swojego czasu na pracę tą ścieżką podążały)
Wymagam od Ciebie wtedy 100% zaangażowania – ale też daję gwarancję, że efekty z każdym miesiącem będą coraz większe!
2. Jak tylko porozmawiamy i przekonasz mnie, że jesteś osobą godną zaufania przekażę Ci tę niesamowitą wiedzę i zaczniemy ją wdrażać w życie!

Bardzo ważne, żebyś zrozumiał jedno – To nie jest typowa inwestycja – nie pojmuj tego w ten sposób. Jest to bardziej ochrona kapitału przed inflacją, kryzysami i zabezpieczenie środków dla Ciebie, Twojej rodziny czy dzieci, wnuków. Przede wszystkim jest to  wkład w Twój własny biznes – który jest obarczony takim samym ryzykiem jak każdy inny. Jednak dużo łatwiej jest go prowadzić w internecie, gdyż zakładając swój własny biznes, musisz wszystkiego pilnować sam, promować go i liczyć na to, że dla ciebie zarobi. Niestety 2 na 3 firmy bankrutują w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Tylko nieliczne firmy wytrzymują pierwsze 2 lata. Prowadzenie własnego biznesu jest ciężkie i nie daje Ci żadnej gwarancji zysku, a niejednokrotnie spore straty. Współpracując z firmą Diamond International Corporation rozpoczęcie Twojego biznesu będzie o tyle lepsze, że tutaj nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za swój sukces, ale również inni ludzie, którym zależy na tym by firma jak najlepiej prosperowała. Samo rozpoczęcie odkładania pieniędzy w diamentach sprawia, że budujesz sobie swoje bezpieczeństwo finansowe na lata, z drugiej zaś strony stoisz przed szansą zbudowania niesamowitego biznesu w oparciu o marketing sieciowy, który może zapewnić Ci Wolność Finansową! Więc jest to idealny moment na start. Jeśli masz świadomość tego co przeczytałeś to możesz śmiało rozpoczynać swój biznes i może to być Twoja ogromna szansa na zamianę całego Twojego życia!

Zanim przystąpisz do kolejnego etapu, chcę byś był osobą świadomą do czego dążysz oraz jakie nastawienie powinieneś mieć. Robiąc i wiedząc to co dotychczas robiłeś, czy wiedziałeś – nie zda egzaminu. Musisz zmienić swoją mentalność i przyswoić wiedzę, która pozwoli Ci działać na zupełnie innym poziomie. Chcę współpracować z ludźmi inteligentnymi pod względem finansowym – mam dla Ciebie kilka bardzo ważnych nagrań, które chcę, żebyś odsłuchał, a następnie wypisał w zeszycie, bądź w notatniku na komputerze wnioski czego się dowiedziałeś.

To bardzo ważne, gdyż tylko przyswojenie tej wiedzy i napisanie mi wniosków, jakie się pojawiły w Twojej głowie po przesłuchaniu nagrań pozwolą Ci w pełni ukończyć ten etap. Zatem przejdź teraz do nagrań:

Na samym początku dowiedz się czym jest kwadrant przepływu pieniędzy! Dowiedz się gdzie przez całe swoje życie byłeś  i jak wpajano Ci do głowy byś w tym miejscu pozostał. Następnie dowiedz się z tego nagrania w jaki sposób możesz zmienić całkowicie swoje życie, zmieniając swoje miejsce w Kwadrancie!

1. Czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy?

Kiedy już wiesz co może uczynić Cię bogatym i jak musisz diametralnie zmienić to co robiłeś dotychczas w swoim życiu, dowiedz się teraz czym jest biznes 21 Wieku oraz jak w projekcie Successful Way możesz z-duplikować to działanie!
WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA ETAP  2
2. POBIERZ MATERIAŁY I STWÓRZ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
3. DOŁĄCZ DO NASZEGO TAJNEGO FORUM, ABY OTRZYMAĆ LICENCJĘ NA FILMY, WSPARCIE I OPIEKĘ!
4. JEŚLI POWAŻNIE TRAKTUJESZ ZARABIANIE W INTERNECIE Z NAMI ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE PO Zaawansowaną ŚCIEŻKĘ Rozwoju!
5. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Łukasz Cichocki! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 2  i poproś o dostęp do etapu numer 3)
(Czas na wykonanie zadania –  4 tygodnie, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!) – Etap da się zrealizować w max. 2-3  tyg!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Łukasz Cichocki!)
Powodzenia! I do usłyszenia niebawem
Łukasz Cichocki
Successful Way