Successful Way – Etap 3

Witam Cię serdecznie w trzecim etapie!

Jestem z Ciebie dumny, dla wielu dwa poprzednie etapy były nie do przejścia, szczególnie ten, w którym trzeba było zdobyć się na odwagę by poprosić o dostęp do ścieżki Zaawansowanej!!! Przypominam, żebyś działał na 100% – gdyż masz okazję zarobić ogromne pieniądze i stworzyć z nami niesamowity diamentowy biznes. Najważniejsze jest to, że nie odpuściłeś i jesteś tutaj!. Z reguły jest tak, że chcemy zarabiać, ale w większości przypadków to tylko nasze życzenie. Żeby zarabiać musisz działać i się poświęcać. Na samym początku trzeba popracować ciężko, żeby potem można było pracować mądrze i mieć dochód pasywny. Pokazuję Ci to wszystko w projekcie Successful Way, zatem wykonuj moje polecenia, a z pewnością będziesz już niebawem wolny i będziesz zarabiał gruby hajs. Mam nadzieję, że Ty  wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione. 

Ten Etap jest kolejnym krokiem do Twojej wielkiej przemiany. Jest to też sprawdzian charakteru – gdyż będziesz musiał tutaj zrobić rzecz, której być może nigdy wcześniej nie robiłeś.  Rozpoczniesz w tym etapie swój biznes! – Ważne jest, żebyś zrozumiał, że jeśli chcesz mieć inne życie i większe zarobki – to nie możesz robić rzeczy, które robiłeś dotychczas i nie możesz myśleć w taki sam sposób jak dotychczas. W tym etapie pokażę Ci tę inną ścieżkę i to Ty decydujesz, czy zechcesz spróbować i nią podążyć!

Jak wygląda System Zaawansowany Successful Way?

 

Oto zapis Zoom na którym omawialiśmy ścieżkę zaawansowaną, sugeruję się z tym zapoznać przed przystąpieniem do filmów poniżej.

Obejrzyj teraz nagrania dotyczące zaawansowanej ścieżki rozwoju, ale zarazem bardzo prostej ścieżki, która da Ci wyniki! 

UWAGA! To, do ilu osób dziennie piszesz, pozostawiam Twojemu sumieniu. Wpisz 3 osoby do matrycy, a następnie przekaż system tym osobom. 

Wiadomość nr 1:

Hej! ?? Mam nadzieję, że Cię nie obudziłem ?? Postanowiłem się do Ciebie odezwać z racji iż pisaliśmy już kiedyś ze Sobą ??. Miałbym dla Ciebie inną ofertę, mianowicie:

Chciałbym zapytać czy zechcesz zobaczyć nagranie z DARMOWEGO WEBINARU na którym dowiesz się w jak łatwy sposób możesz mieć w domu prawdziwy jubilerski diament i zarabiać na Nim? ??. Prosiłbym o odpowiedź ??. Myślę, że TEN WEBINAR da Ci wiele ciekawych informacji i może akurat zainteresujesz się tematem?.

Proszę daj mi znać – a wyślę Ci link do webinaru.

Nie zawiedziesz się! ??

Wiadomość nr 2:

Extra wysyłam link! to jest petarda, musisz to zobaczyć ?? https://www.diamondcertainty.com/pl/webinar/?affil=1802799

Follow up po 2-3 dniach do ludzi, którym wysłałeś webinar, ale jest cisza:

Mam nadzieję, że udało Ci się obejrzeć prezentację ?? jestem ciekaw  jak Twoje wrażenia po webinarze, to co działamy? ??


Podsumowanie

  1. Zobacz wideo i poznaj ten prosty System.
  2. Wysyłaj pierwszą wiadomość każdego dnia minimum do 100 osób.
  3. Drugą wiadomość wysyłaj tylko osobom, które wyrażą chęć otrzymania linku do webinaru.
  4. Odzywaj się po 2-3 dniach do osób, którym wysłałeś link, a które nie opłaciły jeszcze pozycji.
  5. Pokazuj ten System kolejnym osobom które opłaciły u Ciebie pozycję (Duplikacja, zasada 3).
  6. Jeśli masz zamiar wysyłać wiadomość do 10 osób dziennie, to wróć na etat.
  7. Biznes zaczyna się dziać przy minimum 100 wiadomościach dziennie.

Pozdrawiam,
Łukasz Cichocki ??

Co dalej w Projekcie Successful Way!?
Kiedy uda Ci się już zdobyć minimum 3 osoby, które opłacą pozycję w systemie diamentowym, przechodzisz do etapu nr. 4, w którym otrzymasz ode mnie niesamowite dopalenie do swojego biznesu, na które zasługujesz! Wręczę Ci cały gotowy system działania Successful Way 2.0, aby Twoje zarobki z każdym dniem były coraz wyższe, a swój biznes będziesz mógł budować na całym świecie – otrzymasz system Międzynarodowy!

 

POBIERZ STRONĘ ETAPU 3 SUCCESSFUL WAY – KLIKNIJ TUTAJ!

System Międzynarodowy pozwoli Ci na bezgraniczne pozyskiwanie ludzi z całego świata, a za sprawą managerów w kliku językach dostaniesz możliwość budowania biznesu diamentowego na całym świecie! To potężne narządzie zatem już nie mogę się doczekać kiedy je poznasz! 
Do usłyszenia!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA ETAP  3
2. ZAIMPLEMENTUJ SYSTEM ZAAWANSOWANY SUCCESSFUL WAY I ZACZNIJ Z NIEGO KORZYSTAĆ
3. OBSŁUGUJ SYSTEM SUCCESSFUL WAY NALEŻYCIE I STARAJ SIĘ, ABY JAK NAJWIĘCEJ OSÓB DOŁĄCZAŁO NA WEBINARY – DZIĘKI TEMU BĘDZIESZ NA AUTOMACIE BUDOWAĆ SWÓJ BIZNES!
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Łukasz Cichocki! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 3  i poproś o dostęp do etapu numer 4)

(Czas na wykonanie zadania –  7 TYGODNI , licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!) – Etap da się zrealizować w max. 4 TYGODNIE!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Diamond International Corporation!)


Jeśli masz jakikolwiek problem z wdrożeniem systemu śmiało pisz na discord Successful Way!

 

Powodzenia! I do usłyszenia niebawem

Łukasz Cichocki
Successful Way